»
»
»
»
» ŠTĚŇATA CTU
Puppies Coton
»
» KONTAKT
Contact

e-mail

 

 

 

 

 

     
  Vítejte v "Čerynkově" - AKTUALITY 2007  
 
 
 

PF2008

Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků a v novém roce hodně zdraví, štěstí a výstavních a chovatelských úspěchů.


Fotky štěňátek
Majitelé štěňátek po Čerynovi nám poslali fotečky , mrkněte jak rostou:
Apollo Z Podolí

Brixie Black Tara

Bond Black Tara

Cartouche Drábikův ranč

Colin Drábikův ranč

Cyril Drábikův ranč


28.12.2007 Krytí
Vložili jsme nové fotky Čerynkových miminek do sekce KRYTÍ. Mrkněte se na mrňousky ve věku 7-8 týdnů.

4.11.2007 MVP Nitra
Na dnešní výstavě v Nitře získal Čerynek známku výborná 3 a Ginuška výborná 4. Oba nám udělali velkou radost.

30.10.2007 Agatha
Čerynkova holčička Agatha Z Podolí má nové stránečky. Je úžasná!


26.10.2007 Štěňátka
Linda z Černovírských luk z chovné stanice Ze Křtinského kopce dnes porodila 3 kluky a 3 holčičky. Všichni jsou v pořádku a my jim přejeme do života hlavně zdravíčko a ty nejhodnější páníčky.


24.10.2007 Registrace
A je to doma!!!
Českomoravská kynologická unie potvrzuje, že na základě schválení FCI zapsala do registru chovatelských stanic psů v ČR i tu naši. Takže ode dneška jsme chovatelská stanice from Christofland. Hurááááá!!!!

16.10. 2007 "Čerynka"
Dnes nám poslala fotečky majitelka naší dcerušky Cony Drábikův ranč paní Vršková. Začali jí říkat po taťkovi - Čerynka. Bydlí nedaleko od nás a svým páníčkům dělá jen samou radost. Mrkněte, jak je krásná.


13.10.2007 Klubovka Rožnov
Už v pátek jsme vyrazili do Rožnova na klubovou výstavu. Pro naši Ginušku to byla výstavní premiera, takže jsme čekali, co naše "torpédo" vymastí. Velmi nás překvapila krásným předvedením v kruhu, paní rozhodčí z Polska jí udělila známku Výborná v konkurenci 36 fenek ve třídě mladých a dostala velmi pěkný posudek. Takže jsme si oddechli, že to dobře dopadlo. Ale Giny přeci jen nezklamala, při soutěži párů si usmyslela, že už je předvádění dost, vyvlíkla se z vodítka a běžela si pohrát a pomazlit za paní rozhodčí.
Zato náš Čerynek bodoval!!! Do kruhu ve třídě otevřené jsme nastoupili ještě s 34 psy, takže obrovská konkurence, ve které náš Čeryn obsadil první místo se známkou VÝBORNÁ 1 CAC!!!!!!!! Pan rozhodčí Jančík nám nejvíc pochválil nádherný pohyb a hlavu. Máme obrovitánskou radost. Fotečky dodáme později.
A náš taťka Donar Martei z CHS TOP-BERNER získal Výborný 1 CAC ve třídě pracovní. Rodina se nezapře.

11.10. 2007 Volná štěňátka
V CHS Ev-An-Or mají ještě volná miminka, máme aktuální fotečky, tak mrkněte a kontaktujte chovatelku.

11.10. 2007 Volná štěňátka
V CHS Black Tara mají ještě volné pejsky. Kdo má zájem o štěndo, kontaktujte prosím chovatelku.

4.10.-5.10 2007 Krytí
Dnes nás navštívila krásná fenka Bellalinda Tornádo Erben z CHS Soukup. Krytí i překrytí dopadlo na výbornou a my budeme netrpělivě čekat na sono. Štěňátka by měla přijít na svět v prosinci.


30.9.2007 Návštěva
Byli jsme se pomuchlit s našimi 8 týdenními štěňátky z CHS Z Podolí než se rozutečou k novým páníčkům. Kontrola vrhu dopadla skvěle, kromě jedné asymetrie
se nenašla žádná chybička! Vyšlo nám počasí, takže jsme zažili krásný muchlací den. Přejeme cvalíkům vše nej do života.


29.9.2007 Cleopatrčátka
Přinášíme první fotečky našich miminek z CHS Black Tara.

FENEČKY

PEJSCI:


27.9.2007 Narozeniny
Dnes jsme slavili Čerynkovy třetí narozeniny. Oslava se samozřejmě neobešla bez pořádného dortu a kopce dárečků. Jak chutnal dortík si můžete sami prohlédnout. Čerynkovi přejeme hlavně zdraví, štěstíčko a pohodu.


21.9.2007 Ginuška
Po dlouhé době jsme se dokopali a přinášíme aktuální fotečky naší princezny Ginušky. Už je z ní pořádný hafan. Mrkněte ZDE.

20.9.2007 A štěňátka do třetice
Dnes jsme po telefonu prožívali porod Cleopatry Tornádo Erben z chov.st. Black Tara. Míša nám každé nově narozené mimčo poctivě hlásila esemeskou. Takže máme 3 kluky jak buky a 3 princezny a všichni včetně Cleušky jsou v pořádku. Moc gratulujeme a přejeme jim zdravíčko a nej páníčky na světě.

20.9.2007 A zase štěňátka
Dneska nám volala paní Šedivá, majitelka Lindy z Černovírských luk, radostnou zprávu. Mají potvrzenou březost a mimča by se měli narodit koncem října. Gratulujeme a moc držíme palečky, ať je vše v pořádku. Zájemci o štěňátko kontaktujte prosím chovatelku paní Šedivou na tel.+420 721308137.

11.9.2007 Štěňátka
Další Čerynkovy miminka jsou na světě! Andulka od Blatnické hory z CHS Ev-An-Or porodila 5 krásných kluků a 2 krásné holčičky. Je vzorná mamina, a tak maloši zdárně přibývají na váze-už jsou z nich pořádní cvalíci. Případní zájemci o mimčo kontaktujte chovatelku na tel. (+420)775233160.


31.8.-2.9.2007 Slavnosti
Poslední prázdninový víkend jsme strávili ve Frýdlantu na Slavnostech švýcarských salašnických psů. Počasí sice moc nepřálo, ale užili jsme si i tak. Byl připraven bohatý program: ukázky výcviku, canisterapie, kterou předvedla naše kámoška Ivča se svojí fenkou Amandou, chovná stanice Ze Starobělské samoty, výcvik pomocí clickeru, soutěže "poznej svého psa", přivolání přes minové pole a spousta dalších aktivit. V sobotu večer jsme poseděli u táboráku a pochutnali si na skvělé kotlíkové kyselici. Fotogalerii si můžete prohlédnot ZDE.

11.-24.8.2007 LVT-přátelství 2007
Právě jsme se vrátili z Letního výcvikového tábora Přátelství krásně vyblbnutí a úplně zmordovaní. Sojky opět nezklamaly! Bylo to úžasných 14 dní s tak nabitým programem, že na své si přišli opravdu všichni. Opět jsme se setkali s kamarády, poznali spoustu nových a společně jsme si užívali super dovolenou. Letošní ročník byl opravdu fantastický a za to patří velký dík organizátorum a všem co se podíleli na tak skvělé a pohodové atmosféře.
Velká fotogalerie na stránkách CHS Queen Elsa.

22.8.2007 Krytí
I když jsme byli na Letním výcvikovém táboře Přátelství v Roudné u Soběslavi, přijela za Čerynkem fenečka Linda z Černovírských luk na krytí. Štěňátka by se měla narodit na konci října.

21.8.2007 Ultrazvuk
Dnes jsme dostali báječnou zprávu, Cleopatře Tornado Erben z CHS Black Tara ultrazvuk potvrdil březost. Jsme velmi šťastní a už se moc těšíme na malá "Čerynko-Cleopatrčátka". Případní zájemci si mohou rezervovat štěňátko na tel.č.(+420) 723646018.

8.8.2007 Štěňulky
Dnešek je pro nás ve znamení krásných překvapení. Ráno volali z CHS Z Podolí, že Alize Tersi porodila 6 krásných miminek (3 kluci a 3 holčičky) a všechna jsou zdravá a krásná. Zájemci o štěňátko mohou volat
tel.: (+420)605101011.


Následovala další skvělá zpráva. Andulce od Blatnické hory z CHS Ev-An-Or prokázal ultrazvuk březost. Miminka by se měla narodit kolem 12.září. Rezervace štěňátek z tohoto spojení na tel.(+420)775233160.


3.8.2007 Návštěva
Konečně se nám podařilo dostat k nám na návštěvu Vlastu Topiarzovou z naší domovské chovatelské stanice Top-Berner. Stále jí to časově nevycházelo, ale nakonec si kousíček času vyšetřila i pro nás. Přijela se svým novým přírůstkem fenečkou Kofie Top-Berner. My jsme strávili super víkend, pejsci si pořádně zařádili. Těšíme se na další setkání, tentokrát to bude 1.-2.září 2007 na Slavnostech švýcarských salašnických psů ve Frýdlantu nad Ostravicí.
Této akce se může zúčastnit každý milovník salašníků, pro všechny je připraven bohatý program a spousta krásných cen. Více informací naleznete na stránkách KŠSP.


28-29.7.2007 Návštěva
Tento víkend jsme opět zavítali za Čerynkovým bráškou Charliem k Táni a Marianovi Pindejovým. Jejich Grantík i Charlošek jsou nádherní hafani a jsou to takové Tániny "prdelky".
V sobotu jsme s Táňou jeli okouknout naše miminka do CHS Drábikův ranč.Štěňíci jsou nádherní - no, posuďte sami.


19.-20.7.2007 Krytí
Na začátku týdne k nám přijela Míša Šemelíková CHS Black Tara se svojí fenkou Cleopatrou Tornado Erben na krytí. Cleuška
se sice Čerynkovi moc líbila a ten to na ni zkoušel všemi způsoby, ale ona si zkrátka sama určila kdy a kde a přesto nejel vlak, takže nakrýt se podařilo až koncem týdne. Hlavní je, že se povedlo a teď budeme netrpělivě čekat na ultrazvuk.


17.7.2007 Štěňátka na ultrazvuku
Alize Tersi bude mít štěňátka! Dnes ultrazvuk potvrdil březost Alize a vypadá to na spoustu miminek. Už se na ty malé medvídky moc těšíme!!! Zajemci si mohou rezervovat štěňátko na tel.: (+420)605101011

11.-12.7.2007 Krytí
Andulka od Blatnické hory byla další nevěstou, která přijela za Čerynkem. Přesto, že to byla prvnička, tak krytí proběhlo naprosto bez problémů a štěňátka očekáváme v polovině září.


11.7.2007 Štěňátka rostou!
přidali jsme nové fotečky štěňátek z Drabikova ranče do sekce krytí. Štěňátka jsou opravdu překrásná a čekají na své pánečky. Zájemci o štěňátko kontaktujte CHS Drábikův ranč.


11.6.2007 Štěňátka
Zájemci o štěňátka mají možnost si svého medvídka koupit v chovatelské stanici z Baldoufa. Ještě dva nádherní pejsci hledají nový domov.


8. a 10.6.2007 Krytí
Další krásná nevěsta Alize Tersi navštívila Čerynka. Její opravdu úžasní majitelé dorazili i s miminkem (začínající malý chovatel) a strávili jsme velmi příjemné odpoledne. Takže my i Čerynek jsme si to užili. Jestli se zadaří, miminka budou v srpnu.


6.6.2007 Štěňátka
Dnes se Čerynkovi a Adélce v CHS Drábikův ranč narodilo 7 půlkilových miminek. Je to 6 kluků a 1 holčička a my jim do života přejeme jen to nejlepší, ale hlavně zdraví a nejhodnější páničky na světě.


13.5.2007 Klubovka
Vrátili jsme se ze Speciální klubové výstavy psů v Zárybničné lhotě u Tábora. Náš Čerynek získal známku VÝBORNÁ ve třídě otevřené ve velké konkurenci 43 psů. Posuzoval nás rozhodčí ze Slovenska - pan Tibor Havelka. Dostali jsme od něj velmi pěkný posudek a odcházeli jsme z kruhu jako osmí, takže velká spokojenost.


9.5.2007 Námluvy
Na námluvy dorazila Andulka od Blatnické hory. Vyšlo počasí, takže nejen pro Čerynka to bylo velmi příjemné odpoledne. Plánované krytí je na červen - červenec.


8.5.2007 Narozeniny
Naše malá Hanička dnes slavila své čtvrté narozeniny, a protože jsme všichni správně "berňácky postižení", nemohl chybět pravý Bernský salašnický dort. Přinášíme pár foteček.


4.5.2007 Budou štěňátka!!!
Dnes jsme se dozvěděli radostnou zprávu - v CHS Drábikův ranč mají ultrazvukem potvrzenou březost. Adelaide Bersaltyna a náš Čerynek budou mít na konci června kupu miminek. Jsme moc rádi a držíme palečky, aby bylo vše v pořádku. Zájemci o štěňátko mohou již nyní kontaktovat chovatelskou stanici.


29.4.2007 MVP Praha
Krásné umístění Výborný 3 získal Čerynek dnes ve velké konkurenci 11-ti psů ve třídě otevřené. Fotky ve fotogalerii.


28.4.2007 Baldouf
Navštívili jsme CHS z Baldoufa podívat se na Čerynkovy miminka. Jsou to měsíční chlupaté a nádherné kuličky. Velmi nás potěšil skvělý přístup paní Gregorové a jsme proto velmi rádi, že jsou štěňátka v tak dobrých rukou. Fotečky ZDE.


28.4.2007
S velkou lítostí v srdíčku oznamujeme, že nás dnes náhle opustila Čerynkova maminka Adula z Lukavských luk a odešla navždy do psího nebe. Je nám z toho moc smutno, bude nám velmi chybět.


27.4.2007 Výlet
Tento pátek byl ve znamení návštěv. Zajeli jsme s naší Ginuškou ke skvělým kamarádům do Českého Těšína. Mají doma dva berňáčky - Filipa Radu a Charlieho Top-Berner. Charlie je Čerynkův bráška a je z něj moc pěkný
hafan, jen je škoda, že ho Táňa s Marianem ještě neuchovnili, protože by se nevěsty jen hrnuly. Ginuška si s oběma hafany pořádně zablbla. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo a nechyběl ani úžasný oběd a výborná bábovka s kafíčkem na zahradě.

Společně s Táňou jsme vyrazili do CHS TOP-BERNER omrknout Adulčiny štěňátka. Jsou to nádherní, mohutní, skvěle vybarvení a věčně hladoví kulíšci. Naše holky jsme od nich nemohli dostat pryč, už si každá jednoho chtěla brát domů. Díky nádhernému počasí jsme se přesunuli na zahradu pod lípu, kde se stůl prohýbal pod samýma dobrotama. S miminkama na travičce řádili holky i Ginuška. Znovu jsme se přesvědčili, že Vlasta je velmi zkušená a oddaná chovatelka, která zahrnuje pejsky nekonečnou láskou. Jsme moc rádi, že se náš Čerynek narodil pravě tady!Topiarzovým i Pindejovým ještě jednou moc děkujeme za krásný den!!!

 


25. a 27.4.2007 Krytí
Za Čerynkem přijela další krásná fenka Angie Guty. Krytí proběhlo naprosto bezproblémově a štěňátka očekáváme koncem června .

Zájemci si mohou štěňátko rezervovat na tel.:737747577


22.4.2007 MVP České Budějovice
Další výstava, tentokrát v Č.Budějovicích nás opět velmi potěšila. Čerynek ve třídě otevřené v konkurenci 17 psů získal známku výborný 4. Fotky ve fotogalerii.


8.4.2007 Velikonoční Pustevny
Prožili jsme nádherný den na velikonočním výšlapu na Pustevny. Sešla se úžasná parta lidí a 26 pejsků, z toho 21 berňáčků. Byli jsme velkou atrakcí pro ostatní návštěvníky Pusteven. Počasí vyšlo skvěle, krásně nám svítilo sluníčko! Aby se nám dobře šlapalo, posilňovali jsme se domácími klobáskami, koláčky a bábovkou. Neodmyslitelnou součástí byl vedoucí výpravy Bolek se svou slivovicí...
Moc děkujeme chovatelské stanici GASADELA za příjemně strávený den a už se těšíme na další výšlap na Silvestra. fotky zde.


7.4.2007 Miminka v Top-Berner
V naší domovské chovatelské stanici TOP-BERNER se naší mamce Adulce narodili 4 kluci a 3 holčičky. Jejich otcem je krásný pes z Dánska
Ch.Pl.,Ml.Ch.Pl.Tertzo´s Darwin žijící v Polsku. Přejeme štěňátkům hlavně zdraví a co možná nejlepší nové domovy. Pokud máte zájem o malého berňáčka, kontaktujte paní Topiarzovou.

Zleva : Kalimera, Kerol, Kimo, King Karlos, Kofie, Korado a Kubula.


6.4.2007 Krytí
Dnešní překrytí bylo opět učebnicové. Adelaide Bersaltyna si s Čerynkem náramně rozuměla. Šííííílená láska!


4.4.2007 Krytí
Čerynek měl dnes opět dámskou návštěvu. Z chovatelské stanice Drabikův ranč přijela fenka Adelaide Bersaltyna. Krytí proběhlo úplně skvěle a v pátek přifrčí na překrytí. Štěňátka se narodí začátkem června. Moc moc se těšíme.


1.4.2007 Čerynek je opět taťkou!!!
V chovatelské stanici Z Baldoufa se Hessynce narodila štěňátka! Jsou to čtyři kluci a dvě holky. Zájemci o štěňátko mohou kontaktovat nás nebo přímo paní Gregorovou na tel.(+420) 724 136 215.

23.7.2007 úprava stránek
Kompletně jsme kvůli naší "malé" překopali celé stránky. Ještě nám chybí doplnit pár věcí, stále na nich pracujeme.


21.3.2007 Miminka
Dnes nám přišla skvělá zpráva. Psala nám paní Gregorová z chovatelské stanice Z Baldoufa, že se krytí zdařilo a Hessynka je březí. Štěňátka se narodí přibližně za 14 dní, takže, kdo má zájem o malého méďu, kontaktujte nás nebo přímo chovatelku.

9.-11.3 2007 …přijeli "zářící démanti"…
Kvůli okouknutí a socializaci našeho psího přírůstku dorazili na víkend Paslerovi s Aerinkou Záře démantů a na pomoc si tentokráte vzali taky Ballekovi s Alphou Záře démantů. Takže, kdo šel o víkendu kolem našeho domu, spatřil čtvero berňáčků, jak lítají po zahradě a šestero nadšených páníčků, jak je povzbuzují a fotí. Byl to super víkend s úžasnýma lidičkama a hafanama a už se moc těšíme na další.


6.3.2007 Nový člen naší rodiny!!!!!!!!!!!
V sobotu jsme si udělali výlet do Belgie do chovatelské stanice Van´t Pachthof a přivezli jsme domů naši novou psí holčičku. Jmenuje se Ginevra. Zatím přinášíme jen pár prvních fotek z Belgie, z cesty domů a prvního dne doma. Sledujte naše stránky a průběžně dodáme více fotek a informací.


28.2.2007 Krytí
Načesaná a vyzbrojená červenou mašlí kolem krku dorazila za Čerynkem Ennie z Mokrovous v doprovodu svých páníčků Jany a Slávka Dohnalových. Jestli se vše podaří očekáváme štěňátka začátkem května.


11.2.2007 MVP Brno
Čerynek byl dnes moc šikovný! Ve velké konkurenci 13-ti psů ve třídě otevřené získal známku VÝBORNÝ a dostali jsme skvělý posudek.. A náš taťka
Donar Martei dokonce VÝBORNY 4. Prostě silná dvojka. A další radost nám udělali naši kamarádi s fenečkou Alpha Záře démantů, která získala V1 CAJC ve třídě mladých.

ČERYNEK DONAR ALPHA


1.2.2007 Rodokmen
Našli jsme několik fotek Čerynkových předků, můžete je vidět v rodokmenu.

27.1.2007 Krytí
Přijela další nevěsta - Hessy z Hodolan z CHS z Baldoufa. Krytí proběhlo na jedničku. Na štěňátka se moc těšíme koncem března.

25.1.2007 Kniha Hostů
Konečně jsme upravili knihu hostů a nemusejí se již vkládat žádné kódy!!! Takže směle do toho, pište, pište budeme se těšit na vaše vzkazy.

21.1.2007 Krytí
Přijela k nám další nevěsta - Isabella z Hodolan. Čerynkovi se moc líbila, což dal náležitě najevo. A jestli půjde vše podle plánu, štěňátka budou na konci března.

13.1.2007 NVP Olomouc
Náš taťka Donar Martei se pochlapil!!! Na národní výstavě v Olomouci získal ve třídě pracovní V1 CAC. Srdečně gratulujeme.

Silvestrovské řádění
Na oslavu Silvestra jsme si opravdu nemohli vybrat lepší společnost - naši krevní skupinu, Paslerovic rodinu.
Na těch pár posledních dnů v roce k nám přijeli Markéta a Vláďa z chovatelské stanice CHS Záře démantů a přivezli taky svou odchovankyni – osmiměsíční štěňátko po Berušce – Aerinku. Strávili s námi pár krásných dnů, což si nejvíc pochvaloval Čeryn, který se zamiloval (ač je to zvláštní) do Markéty a pronásledoval ji na každém kroku. Aerin se samozřejmě věnoval taky. A když zrovna ne, tak se pokusila shodit stromeček, což se jí naštěstí nepodařilo. A tak Čerynovi aspoň rozkousla podušku. Ohňostroj jsme my i pejsci zvládli na jedničku a přejeme všem do nového roku mnoho úspěchů v osobním i chovatelském životě.


27.12.2006 Zásnuby
Navštívili nás naši kamarádi z chov stanice Aura Canis - Janička a Slávek. Přivezli s sebou také své dvě psí slečny Cathy a Ennie, a tak si s nimi mohl Čerynek pořádně zařádit. Ennie bude na přelomu ledna a února hárat a vybrala si Čeryna jako svého nastávajícího. Sympatie proběhla na obou stranách, zajiskřilo to a byla z toho láska na první pohled. Už se moc těšíme na další návštěvu, tentokrát za účelem krytí.

12.11.2006 Štěňátka
Dnes jsme byli na návštěvě chovatelské stanice Valašské samoty podívat se na Čerynovy miminka. Pro ty, kdo má zájem mít doma malého medvídka, mají ještě volná standartní štěňátka.

11.11.2006 Světová výstava
Dnes jsme se byli předvádět na světové výstavě v Poznani. Plemeno Bernských salašnikých psů bylo zastoupeno v hojném počtu 286 hafanů. Rozdělili nás do tří kruhů, u tří různých rozhodčích. Náš Čerynek ve třídě otevřené ve velké konkurenci 35 psů dostal známku velmi dobrý.

06.11.2006
Doplnili jsme fotogalerii Čerynkových štěňátek ve věku 4 týdnů. .

05.11.2006
Dnes jsme se vypravili na Slovensko na výstavu v Nitře. Od pana rozhodčího Bíroše jsme dostali ve třídě otevřené známku Výbornou.

14.10.2006
Na slovenské klubové výstavě získal Čeryn ve třídě otevřené známku velmi dobrý. Máme krásný posudek, kde nám bylo vytknuto akorát "ještě nevyvinuté tělo."

7.10.2006
CHS Záře démantů uspořádala setkání vrhu A. Velice rádi jsme přijali jejich pozvání a zažili jsme nádherný den ve společnosti 12 štěňátek a jejich nových páníčků. Fotečky z této akce ZDE.

22.09.2006
Dnes se stal náš hafan poprvé taťkou!!! Fence Blackie Black Valašské samoty se narodilo celkem 6 psích miminek.Jsou to 4 fenečky a 2 pejsci. Moc gratulujeme mamince Blackie i chovatelům a kdo má zájem stát se majitelem malého medvídka, kontaktujte prosím paní Zajíčkovou na tel. 736165783.

16.09.2006
Dnes se nám dařilo, na speciální klubovce náš Čerynek dostal známku výborný 1 CAC. Paní rozhodčí z Rakouska byla velmi přísná a v konkurenci 12 psů jsme získali jako jediní známku výbornou!

06.09.2006
Skvělá zpráva!!! Dnes byla potvrzena ultrazvukem březost Blackie Black Valašské samoty. Štěňátka přijdou na svět koncem září a Čeryn bude poprvé taťkou!!!

04.09.2006
Štěňátko se nekoná!! Narazili jsme na rádoby chovatele a přivezl nám fenku z Itálie se zálomkem na ocásku!! Jsme z toho moc smutní, ale život jde dál a my to za nějaký čas zkusíme někde jinde.

03.09.2006
Dnes jsme byli na mezinárodní výstavě v Mladé Boleslavi. Čerynek úplně bez chlupů (línání) získal svoje první VD 2 od předsedy FCI Hanse Müllera.

19.08. - 20.08. 2006
Dvojitá Mezinárodní výstava psů - Bratislava. Náš Čeryn v mezitřídě 19.08 výborný 4 a 20.08.výborný 3.

12.08.2006 - 27.08.2006
Konec srpna jsme strávili na úžasné dovolené v Roudné u Soběslavi. "Psí" tábor se moc vyvedl, počasí celkem přálo a sešlo se nás tam bláznů-pejskařů opravdu hodně. Náš Čeryn se činil a složil zkoušku ZOP na 89 bodů. Chtěla bych moc poděkovat Sojkovým za krásnou dovolenou a doufám, že pojedeme i příští rok.

24.07.2006
Dnes byl pro Čeryna velký den. Přijela k nám jeho první nevěsta a tudíž přišel o panictví. Zhruba za měsíc uvidíme, jestli štěňátka opravdu budou, více informací přineseme později.

15.07.2006
Na začátku září se naše rodinka rozroste o dalšího člena. Jedeme si do Itálie pro štěně - fenku BSP. Doufejme, že to vyjde a vyroste nám z ní zdravá a krásná fena, která obohatí chov v ČR novou krví.

03.07.2006
Blíží se nám termín výcvikového tábora se Sojkovými v Roudné LVT 2006. Bude to naše první zkušenost na "psím" táboře a moc se na ni těšíme. Během tábora si mimo jiné odskočíme do Bratislavy na dvojitou Mezinárodní výstavu.Jak jsme dopadli se samozřejmě dozvíte na našich stránkách.

 
25.06.2006
Na Mezinárodní výstavě psů v Brně náš Čerynek v mezitřídě získal známku Výborný 1 CAC.