»
»
»
»
» ŠTĚŇATA CTU
Puppies Coton
»
» KONTAKT
Contact

e-mail

 

 

 

 

 

     
  Vítejte v "Čerynkově" - AKTUALITY  
 
 
 

10.1.2009 Fotky dorostenců
Obdrželi jsme nové fotečky mimin po Čerynkovi.

Klara Violette Queen Elsa         Aramis z Blanenského podhájí
       

10.1.2009 NVP Olomouc
Na dnešní národní výstavě v Olomouci nás reprezentovali Čerynkovi potomci. Vedli si skvěle s těmito výsledky : Bonapart Black Tara V2 - třída mladých, Agnes od Bílé vrby N - dorost, Annie od Bílé vrby VN4 - dorost, Dara z Baldoufa VN - dorost, Ally z Blanenského podhájí V3 - třída mladých. Všem moc gratulujeme a děkujeme za krásné předvedení.

2.1.2009 Máme jedináčka
Přesně na Silvestra naše Ginuška porodila 3 pejsky, bohužel 2 mimiška už byly mrtvé. Ani jsme nedoufali, že nějaká štěňátka budou, protože Ginuška prodělala v půlce březosti chřipku, kdy měla vysoké horečky a týden jsme strávili na veterině na kapačkách. Takže máme jednoho pejska, který se má čile k světu. Z Ginevry si udělal mléčný bar, převaluje se od jednoho cecíku ke druhému a řádně si ty koktejly užívá.

PF2009
Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků a v novém roce hodně zdraví, štěstí, výstavních a chovatelských úspěchů.


29.12.2008 Krytí
Z chovatelské stanice z Luženského dvora k nám dnes zavítala krásná fenečka. Crazy ze Zárybského dvora se našenu Čerynkovi moc líbila a krytí bylo opět bez problémů. Za měsíc se dozvíme, zda se štěňulky povedly.

24.12.2008 Dáreček
Na Štědrý den se naše rodina rozrostla o dalšího člena. Jmenuje se Andělka, je to modrooká bílá kobylka a našim holčičkám ji přinesl Ježíšek. Jeli jsme na štědrý den s holkama nakrmit koníčky do stájí jablíčkama a tam na ně čekalo překvapení v podobě bílého "Anděla".

19. a 20.12.2008 Krytí
V tyto dny nás navštívila další Čerynkova nevěsta - Alize Tersi, chov.st. z Podolí. Je to Čerynova "stará" známost, protože spolu měli štěňátka už loni a na svodu mladých dopadly všechny velmi dobře. Proto se majitelé rozhodli krytí zopakovat. Jestli se vše zdařilo, uvidíme za měsíc na sonu.

 


16.12.2008 Přípravy k porodu
Dnes má Ginuška 48 den březosti a dostala dáreček. Porodní bednu, kterou pro nás vyrobil pan Václav Maleček, chov.st. Elisima. Kdo má zájem o zhotovení krásné a účelné porodní bedny, kontaktujte prosím na tel. 724 021 951


16.12.2008 Nové fotky
Máme nové fotky miminek z Elisimy a z Dolních Kounic. Podívejte se do sekce krytí.

12.12.2008 Novoroční nadílka
Letos k nám přijde Ježíšek o trošku později, až na Silvestra. V tomto termínu totiž očekáváme narození prvních štěňátek v naší chovatelské stanici. Hrdými rodiči jsou naši hafani - Ginuška a Čerynek. Krytí proběhlo v říjnu, naprosto bezproblémově a sono potvrdilo březost. Přejeme si, aby vše proběhlo, tak jak má a narodila se zdravá, krásná miminka. Pokud máte zájem o štěňátko, prosím, kontaktujte nás na tel. 608 10 25 35. Doufáme, že toto spojení přinese velmi nadějná štěňátka, co se týče zdraví, dlouhověkosti, nové krve i exterieru a hlavně úžasné povahy.


6.12.2008 A další muchlovačka....
V sobotu jsme se zajeli podívat na další Čerynkovi miminka v chov.st. z Dolních Kounic. Vyhrnulo se na nás 7 chlupatých kuliček a pyšná mamča Amika z Kněžských hájů. Podívejte se ZDE.

16.11.2008 Muchlovací návštěva
V neděli po výstavě jsme se cestou domů zastavili v chov.st. Elisima, pomazlit se za štěňátky po našem Čerynkovi a Dizzy z Krásné pastviny. Čery s Ginuškou byli z té kupy mimin vyvalení a dávali se na ústup. Podívejte se na FOTOGALERII.

15.-16.11.2008 Návštěva
Po delší odmlce, plné vánočního uklízení a pečení cukroví jsem se dostala ke compu a dodělávám resty. Víkend, který se konala MVP Praha jsme strávili u našich milých kamarádů - Jolanky a Ivana Dvořákových. Sešla se nás pěkná partička pejskařů a pejsků, Jolanka navařila báječné, lahodné pokrmy, posedělo se, popovídalo, pojedlo a popilo, zkrátka super víkend s úžasnýma lidičkama. Ještě jednou moc děkujeme. Fotky ZDE

16.11.2008 MVP Praha
Dnešní mezinárodní výstava byla pro nás velkým úspěchem. Náš Čerynek ve třídě šampionů obdržel Výborný 1 CAC, res.CACIB a splnil podmínky pro udělení titulu GRANDŠAMPION ČR!!!!!! Od rozhodčího pana Řádka dostal krásný POSUDEK. Ginuška v mezitřídě Velmi dobrá, také s velmi pěkným POSUDKEM. Na výstavě se také krásně předvedla štěňátka z vrhu "K" Queen Elsa po našem Čerynkovi a Baby Queen Elsa: Klark ve třídě štěňat Velmi nadějný 1, Klara Violette Nadějná 3 a Kiss of Baby Nadějná 4.Všem majitelům gratulujeme a děkujeme za krásné předvedení.

Naši mazlíci
Čerynek
Ginuška
Klark
Klara Violette
Kiss of Baby8.11.2008 Další fotky miminek
Obdrželi jsme další fotky štěníků po Amice z Kněžských hájů a našem Čerynkovi z chov.st. z Dolních Kounic. Mají ještě volná štěňátka, kontakt na chovatele 603 925 353
.


8.11.2008 Fotky miminek
Máme aktuální fotečky miminek z chov.st. Elisima, po Dizzy z Krásné pastviny a našem Čerynkovi. Mají ještě volná štěňátka, kontakt na chovatele 724 021 951.


25.10.2008 Bonitace Mladá Boleslav
Z naší Ginušky je chovná fena!!!!!!!! V sobotu jsme se s ní zúčastnili bonitace v Mladé Boleslavi a dopadli jsme úžasně. Bonitační kód zní: 435 AHLZ 45 A0

19.10.2008 Národní výstava Brno
Na dnešní výstavě Čerynovy děti opět sklízely vavříny. Argo z Dobročkovic ve štěňátkách Velmi nadějný 2 a Andraszy Ev-an-or v mladých Výborný 3. Gratulujeme a děkujeme za krásné předvedení.

Argo z Dobročkovic


18.10.2008 Austin z Dobročkovic
Máme nové fotečky Austina - chlapečka po našem Čerynovi a Meggie z Černovírských luk. Podívejte se, jaký je to fešák.

18.10.2008 Slovenská klubovka Velký Meder
Na slovenské klubovce se předváděla 2 štěňátka po Čerynkovi. Klara Violette Queen Elsa získala známku Velmi nadějná a Kristof Queen Elsa získal známku Velmi nadějný 1 a nejkrásnější štěně. Oběma majitelům i pejskům blahopřejeme.

17.10.2008 Fotečky
Dostali jsme aktuální fotečky vrhu "K" z Queen Elsy. Jsou to miminka po našem Čerynkovi a Ch. Baby Queen Elsa.


13.10.2008 Další miminka
Dnes se nám narodila další miminka. V chov. stanici z Dolních Kounic se našemu Čerynkovi a Amice z Kněžských hájů narodilo 8 krásných miminek. Máme 6 kluků jak buků a 2 holčičky. Zájemci o štěníka kontaktujte prosím chovatele na tel. 603 925 353.


11.10.2008 Miminka
Zatímco jsme se vystavovali na klubovce, narodila se Čerynkovi a Dizzy z Krásné pastviny štěňátka. V chov. stanici Elisima se narodilo celkem 9 mimišů. Takže máme 5 holčiček a 4 kluky. Všechna štěňátka jsou standartní a zdravá . Zájemci o štěndo kontaktujte prosím chovatele na tel. 724 021 951


11.10.2008 Klubová výstava
Tento víkend byl pro nás ve znamení úspěchů. Na speciální klubové výstavě v Zárybničné Lhotě naši hafani bodovali. Čerynek ve třídě vítězů V1 CAC, Ginuška v mezitřídě odcházela s Výbornou těsně pod vítěznými stupínky - tedy pátá. Nakonec se nám ještě podařilo vyběhat první místo v párech. Máme obrovskou radost!!!!

Čeryn
Ginevra
Nejhezčí pár
Svod mladých
Čerynova štěňata

Také štěňátka po našem Čerynkovi si vedla skvěle. Zde jsou výsledky : Attila z Podolí (mladých psi) - Výborný, Bourbon Black Tara (mladých psi) - Výborný, Bonapart Black Tara (mladých psi) - Výborný 3, Bond Black Tara (mladých psi) - Výborný, Cody z Baldoufa (mezitřída psi) - Velmi dobrý, Dara z Baldoufa (štěňat feny) - Velmi nadějná 2, Dora z Baldoufa (štěňat feny) - Velmi nadějná, Ammanda z Blanenského podhájí (dorost feny) - Velmi nadějná, Brixie Black Tara (mladých feny) - Velmi dobrá.


28.9.2008 Narozeniny
Dnes jsme slavili Čerynkovy 4té narozeniny. Byl dortík, dárky, gratulanti, zkrátka vše, co k tomu patří. A my ti Čerynku přejeme hlavně zdravíčko a abys zůstal tak skvělým kamarádem jako doposud. Na fotky z naší párty se můžete podívat ZDE

27.9.2008 MVP České Budějovice
Na dnešní mezinárodní výstavě naši hafani bodovali. Ginuška v mezitřídě obsadila krásné čtvrté místo V4. A Čerynek ve třídě šampionů V1 CAC res. CACIB. Máme obrovskou radost a na fotečky se můžete podívat ZDE a ZDE

10.9.2008 7. ročník Slavností švýcarských salašnických psů
Letošní 7. ročník Slavností ŠSP předčil veškerá naše očekávání. Jednak obrovským zájmem z řad majitelů štěňátek a mladých psů, tak i již letitých, zkušených chovatelů. Na Slavnostech byla zastoupena 3 plemena salašníků. Bernský salašnický pes, Appenzellský salašnický pes a Velký švýcarský salašnický pes. O víkendu nám přálo počasí, takže celá akce mohla proběhnout pod širým nebem a náramně jsme si to užili. V pátek se na uvítanou na ohni vařilo 50 litrů pravé valašské kyselice, sobota pak byla nabitá programem až do večera. Proběhla přednáška o bonitaci (pejsci se měřili speciálním měřidlem), vystavování, o zdraví, výživě a canisterapii. Celý den byl protkaný různými soutěžemi (přeběh přes minové pole, poznej svého psa, slalom, dovednost), večer se vyhlašovali vítězové z řad dětí i dospělých a opékaly buřtíky.
Věříme, že řada účastníků si odvážela nejen bohaté poznatky a zkušenosti, ale hlavně nově navázaná přátelství.
Na závěr bychom chtěli poděkovat našemu realizačnímu týmu: Táni a Marianovi Pindejovým a Ivetě a Romanovi Břenkovým. Také mnohokrát děkujeme našim sponzorům: manželům Porubovým z Rožnova pod Radhoštěm, firmě Vafo Praha s.r.o. (prodejce krmiva BRIT) a Klubu švýcarských salašnických psů o.s.
A hlavně největší dík patří Vlastě Topiarzové, která se zasloužila o to, že Slavnosti existují. Na fotogalerii se můžete podívat ZDE

10.9.2008 Krytí
Další skvělá zpráva! V Roudné na psím táboře náš Čerynek úspěšně nakryl ještě jednu fešandu - Amiku z Kněžských hájů, chovatelská stanice z Dolních Kounic. Sono potvrdilo březost a miminka se narodí v říjnu. Zájemci o štěníka mohou volat chovatelce na tel. 603 925 353

10.9.2008 Annie od Bílé vrby
Fenečka Annie od Bílé vrby, holčička po Ebbie z Kolínského polabí a našem Čerynkovi má nové webové stránky.

8.9.2008 Krytí
Na tábor do Roudné 11.8. za naším Čerynkem přijela další krásná nevěsta Dizzy z Krásné pastviny, chov.st. Elisima. Krytí proběhlo naprosto bez problémů a sono potvrdilo březost. Na miminka se budeme těšit v půlce října. Případní zájemci o štěňátko kontaktujte prosím chovatele na tel. 724 021 951.


31.8.2008 Mezinárodní výstava Mladá Boleslav
Dneska byl velmi úspěšný den pro naše dětičky. Ve třídě mladých si odnesl Bonapart Black Tara
V2 a Andraszy Ev-an-Or V3. Oběma děkujeme za krásné předvední a moc gratulujeme.

Andraszy Ev-an-or


31.8.2008 Nové fotky
Obdrželi jsme nové fotečky našich miminek, podívejte se, jak nám rostou do krásy:
Aaron od Bílé vrby ( Ebbie z Kolínského Polabí x Čery )

Kiss of Baby ( Ch. Baby Queen Elsa x Čery )

Alma z Dobročkovic ( Meggie z Černovírských luk x Čery )
Brixie Black Tara ( JCh. Cleopatra Tornádo Erben x Čery )


16.8.2008 Muchlovací návštěva
Z letního tábora u Sojek jsme si odskočili zase k Sojkám, ale domů do Žižic. Byli jsme se pomazlit za miminkama našeho Čerynka a Baby Queen Elsa. Na tento "zájezd" s námi jeli i budoucí páníčci holčiček Klary Violette - Ivan a Kiss of Baby - Martin. Mezi šišláním obou chlapů jsme stihli udělat i pár fotek.

9.-23.8.2008 Letní výcvikový tábor Přátelství 2008
Prožili jsme naprosto úžasných a báječných 14 dní v Roudné u Soběslavi. Celý tábor se odvíjel v duchu zasněžených vánoc. Byl Štědrý den, koledy, Silvestr, přišel dokonce i Mikuláš. Pro děti byly připraveny celotáborové Zimní olympijské hry, karneval, pro pejsky výcvik, koupání, přednášky, výstava. Zkrátka vyřádili jsme se úplně všichni a už teď se těšíme za rok opět v Roudné na shledanou.


3.8.2008 Muchlovací návštěva
Dnes jsme se vypravili do chovatelské stanice od Bílé vrby, kde má Ebbie z Kolínského polabí s naším Čerynkem 10 šestitýdenních krásných miminek. Štěňátka jsou opravdu nádherná!!! Podívejte se na fotečky.


1.8.2008 Štěňátka z Blanenského podhájí
Máme nové fotky Almy a Ammandy z Blanenského podhájí . Jsou to fenečky po Betsy z račího království a našem Čerynkovi.

29.7.2008 Štěňátka Queen Elsa
Přinášíme nové fotečky miminek Baby Queen Elsa a našeho Čerynka.

KATO
KEVIN COSTNER
KLARK
KRISTOF
KISS OF BABY
KLARA VIOLETTE


26.7.2008 Štěňátka od Bílé vrby
Máme nové fotky štěníků z chov.st. od Bílé vrby . Jsou po našem Čerynkovi a Ebbie z Kolínského polabí. Podívejte se, jak jsou krásní .

23.7.2008 Návštěva v Dobročkovicích
Byli jsme se podívat v chov.st. z Dobročkovic na miminka po našem Čerynkovi a Meggie z Černovírských luk. Vyrůstají na zahradě obklopeni psímy kamarády a mají se čile k světu. Vyšlo nám krásné počasí a tak jsme fotili ostošest. Portréty se jmény štěníků najdete v sekci KRYTÍ a další fotečky z tohoto příjemného odpoledne .

1.7.2008 Miminka v Queen Else!!!!
Dnes se v ch.st. Queen Elsa narodily našemu Čerynkovi a Baby Queen Elsa štěňulky. Čery je hrdým taťkou 4 kluků a 2 holčiček. Všichni jsou v pořádku, standartně vybarvení, prostě krásní. Máme velkou radost a přejeme miminům zdraví a ty nej páníky na světě.


29.6.2008 Volná štěňátka
V chov. st. Z Baldoufa jsou po našem Čerynkovi a Hessy Z Hodolan ještě volná štěňátka ihned k odběru. Všechna jsou standartní a krásně vybarvená. Kdo chce domů tříbarevného méďu, kontaktujte prosím chovatelku na tel. 724 136 215.

22.6.2008 Štěňátka
Přišly nám aktuální fotky štěňátek od manželů Hladíkových z chov. st. z Dobročkovic. Miminka jsou po našem Čerynkovi a Meggie z Černovírských luk. Případní zájemci kontaktujte prosím chovatelku na tel.
603 431 240  


20.6.2008 Miminka jsou na světě!!
V chovatelské stanici od Bílé vrby se dnes našemu Čerynkovi a Ebbie z Kolínského Polabí narodilo 10 štěníků. Máme7 holčiček a 3 kluky. Všichni jsou v pořádku a standartně vybarvení. Máte-li zájem o štěňátko, můžete kontaktovat chovatelku na tel. 737 573 399.


20.6. 2008 Ally z Blanenského podhájí
Podívejte se na fotky Ally z Blanenského podhájí. Holčička je po našem Čerynkovi a Betsy z Račího království.


20.6.2008 ÚŽASNÁ ZPRÁVA
Přišly nám vyhodnocené rentgeny naší Ginevry van´t Pachthof!!! Samé nuly!!!!! DKK 0/0 a DLK 0/0 !!!! Máme obrovskou radost!!!!!!

19.6.2008 Baby Queen Elsa
Dnes nám přišly fotky březí Bíby, kterou nakryl náš Čerynek. Na fotkách je společně s březí Erotikou Queen Elsa, nakrytou Bastianem vom Lenzgraben, takže nadílka štěníků u Sojkových bude veliká. Miminka se mají narodit na začátku července. Případní zájemci kontaktujte prosím chovatelku.


17.6.2008 Fotky z Baldoufa
Máme nové fotky miminek Čerynka a Hessy z chov. st. Z Baldoufa. Případní zájemci o štěňátko kontaktujte chovatelku na tel. 724 136 215.


16.6.2008 Aramis Z Blanenského podhájí
Podívejte se na fotečky od Aramise.


31.5.2008 Skvělé zprávy
Dnešek je plný krásných zpráv!!! V noci se v chov. st. z Dobročkovic našemu Čerynkovi a Meggie z Černovírských luk narodilo 10 miminek. Máme 8 kluků a 2 holčičky!!! Přejeme jim hlavně zdravíčko a hodné páníky.

Další super zpráva!! Dnes byla na sonu CH.Baby Queen Elsa a je březí. Miminka budou!!!!! Narodit by se měla na začátku července.


25.5.2008 MVP Litoměřice
Bonapart Black Tara, potomek našeho Čeryho a Cleopatry Tornádo Erben získal na MVP v Litoměřicích v dorostu známku
VN 1. Majitelům moc gratulujeme a děkujeme za krásné předvedení.


21.5.2008 Skvělá zpráva!!!
Dnes jsme obdrželi krásnou zprávu. Ebbie Z Kolínského polabí byla na sonu a štěňátka budou!!!! Narodit by se měla ke konci června.

10.5.2008 Klubová výstava Rožnov pod Radhoštěm
Na klubovou výstavu jsme tentokrát vzali jen našeho Čerynka, protože Ginuška není ve výstavní kondici-línání. Počasí vyšlo nádherně, účast byla veliká a s výsledky jsme velmi spokojeni. Výstavy a svodu se zúčastnili také potomci našeho Čeryna a tímto chceme všem majitelům poděkovat za krásné předvedení. Výsledky: Ch. Christof Top-berner
V2 res.CAC třída vítězů, Bourbon Black Tara VN, Andraszy Ev-an-or VN 4, Attila Z Podolí VD, Cris Z Baldoufa VD, Cody Z Baldoufa V, Cartouche Drábikův ranč V, Aja Ze Křtinského kopce VN 3, Bailey´s Black Tara VN1.

 


9.5.2008 Bonapart Black Tara
Bony, potomek Čerynka a Cleopatry Tornádo Erben se zúčastnil krajské výstavy v Lysé nad Labem a získal krásné umístění -
VN2. Blahopřejeme.


8.5.2008 Bond Black Tara
Aktuální fotky Bondíka.

 


8.5.2008 Athos Ev-an-or
Přinášíme aktuální fotky potomka Čerynka a Adélky od Blatnické hory.


7.5.2008 Miminka
Máme fotečky miminek Hessy z Hodolan z chov. st. Z Baldoufa a našeho Čerynka.


1.5 - 2.5.2008 Krytí
Na 1. máje přijela za Čerynkem další fešanda - Baby Queen Elsa. Námluvy proběhly pod rozkvetlou třešní, ptáčkové cvrlikali, sluníčko svítilo, zkrátka vše jak má být a Čery se náležitě snažil, aby se u nás "Bíbě" líbilo. Jestli se vše podařilo, štěníci se narodí na začátku července.


30.4.2008 Ultrazvuk
Dnes jsme obdrželi krásnou zprávu od manželů Hladíkových, Meggie z Černovírských luk byla na sonu a je březí. Miminka se narodí přelom května a června.


29.4.2008 Aston Ev-an-or
Máme aktuální fotečky Astona Ev-an-or, potomka Čerynka a Andulky z Blatnické hory.


25.4.2008 "Muchlovací den"
Dneska jsme byli s našima holkama pomuchlit štěníky v chov. st. Z Blanenského podhájí. Mají 8 týdnů a už se chystají k novým páníčkům. Štěňátka jsou nádherná a my jsme strávili úžasné odpoledne, za což ještě jednou moc děkujeme Andrei a Pavlovi Doleželovým.


24.-25.4.2008 Štěňátka
Dnes se Hessy z Hodolan v chov. st. Z Baldoufa narodilo 5 krásných miminek. Máme 2 kluky a 3 holky. Případní zájemci mohou kontaktovat paní Gregorovou.

19.4. a 21.4.2008 Krytí
Dnes náš Čery nakryl fenečku Ebbie z Kolínského polabí. Vše zvládli na jedničku a budeme se těšit na štěňátka.


13.4.2008 NVP Ostrava
Výstavy jsme se bohužel nezúčastnili, ale obrovskou radost nám udělali Čerynkovi potomci. Cartouche Drábikův ranč ve třídě mladých
Výborný 1 CAJC

a Aisa Ev-an-or získala ve třídě dorostu známku Velmi nadějná 1. Moc děkujeme majitelům za krásné předvedení.

 


11.4.2008 Štěňátka
Máme radostnou zprávu od paní Gregorové z chov. st. Z Baldoufa. Nebyla sice s Hessy na sono, ale štěnda prý budou-Hessy je jak "almara". Zájemci mohou kontaktovat chovatelku.

1.4.2008 Fotky
Máme nové fotečky Bondíka Black Tara. Byl na dovolené na horách a měl se báječně.


30.3.-1.4.2008 Krytí
Dnes náš Čery nakryl další fešandu-Meggie z Černovírských luk. Jestli se vše zdařilo, uvidíme za měsíc na sonu.


27.3.-29.3.2008 Krytí
Přijela k nám další pěkná fenečka za Čerynem na krytí. Gera Tichý dvůrz chov. st. Eliščino království je mazlíkem celé rodiny, hlavně paničky. Vše proběhlo naprosto bez problémů a za měsíc uvidíme na sonu zda budou štěňátka.


23.3.2008 MVP Praha
Potomek Čerynka a Cleopatry Tornádo Erben, Bonapart Black Tara získal známku
Velmi Nadějný 3. Moc gratulujeme majitelům a děkujeme za krásné předvedení.


23.3.2008 MVP Praha
MÁME DOMA CHAMPIONA!!!!!!!! Dnešním vítězstvím splnil náš Čerynek podmínky pro udělení titulu Champion ČR!!! Od španělského rozhodčího získal ve třídě otevřené v konkurenci 16ti psů známku
Výborný 1 CAC, res.CACIB. Máme obrovskou radost!!!


22.3.2008 Sojkovic oslava
V sobotu jsme vyrazili do Žižic do Queen Elsy na oslavu Markétčiných kulatin. Sešla se nás skvělá parta berňáčkářů, popilo se, pojedlo, byl i grilovaný "pták". Jsme moc rádi, že jsme měli možnost se zase setkat s našimi kamarády. A co jiného Markétě dát, než berňáky, takže jsem strávila tři dny nad výrobou dárku.


16.3.2008 Fotky
Máme fotečky 14-ti denních miminek Čerynka a Betsy.


11.3.2008 Krytí
Byla u nás za Čerynkem Crazy ze Zárybského dvora. Krytí se zdařilo a budeme se těšit na štěňátka.


10.3.2008 Fotky
Přinášíme aktuální fotky našich hafanů.
7.-9.3 2008 Krytí
Další krásná fenečka dnes přijela za naším Čerynkem. Bernys Queen Elsa z chov. st. Bernice home se mu moc líbila a krytí proběhlo bez problémů. Za měsíc se dozvíme na sonu, zda budou štěňátka.


7.3.2008 Cori z Baldoufa
Dnes nám poslala fotečky paní Havlová, majitelka Cori z Baldoufa. Je to fenečka po našem Čerynkovi a Hessy z Hodolan, podívejte se, jak vyrostla.


2.3.2008 Štěňátka
Dnes jsme dostali krásnou zprávu, v chov. st. Z blanenského podhájí se Betsy a Čerynkovi narodilo 8 štěńátek. Máme 2 kluky a 6 holčiček. Všichni jsou standartně vybarvení a hlavně v pořádku.


1.3.2008 Klubová výstava České Budějovice
Výstavy jsme se bohužel nemohli zúčastnit, ale reprezentovali nás Čerynkovi potomci. Andraszi Ev-an-or
VN2, Bonapart Black Tara N, Cody z Baldoufa VD, Cris z Baldoufa VD. Všem majitelům děkujeme za předvedení.

Andrazsi Ev-an-or se svou první medailí


29.2.2008 Bourbon Black Tara
Navštívil nás potomek Čerynka a Cleopatry Tornádo Erben, Bourbon Black Tara. Podívejte se na aktuální fotečky ve věku 5ti měsíců.


27.2.2008 Bonapart Black Tara
Přišly nám fotky od paní Křenkové, majitelky Bonaparta Black Tara. Žije v Jílové u Prahy a určitě se budeme potkávat na výstavách-roste z něj pěkný hafan.


22.2.2008 Krytí
Dnes přijela na krytí Čerynkova "stará známost". S Hessy z Hodolan měli štěňátka už loni a letos se to také doufáme povede. Krytí proběhlo bez problémů a štěňátka by se měla narodit v dubnu. Případní zájemci mohou kontaktovat paní Gregorovou, chov. st. Z Baldoufa.

21.2.2008 Colin Drábikův ranč
Máme aktuální fotečky Colina ve věku 8 měsíců, mrkněte se na fešáka.


12.2.2008 Bourbon Black Tara
Dnes nám také poslali fotky majitelé Bourbona - říkají mu Nik. Je to prý šikulka, chodí na cvičák a možná se sním setkáme i někde na výstavě.


11.2.2008 Bond Black Tara
Máme další fotečky Bondíka ve věku 4 měsíců!!


10.2.2008 MVP BRNO
Zahájení letošní výstavní sezóny pro nás nebylo nijak veselé, ale není každého dne posvícení. Naši hafani dnes dostali od pana rozhodčího z Polska známky VD. Rozhodně těmito výsledky nejsme zklamáni, protože naši psi jsou pro nás ti nej !!


5.2.2008 Ultrazvuk
Přišla nám krásná zpráva od manželů Doleželových, že se máme těšit na štěňátka. Byli s Betsy na sonu a miminka tam prý jsou v hojné míře. Zájemci mohou už teď kontaktovat chovatele na tel.602 814 382.

13.1.2008 Krytí
Dnes přijela za Čerynkem další nevěsta. Amika z Kněžských hájů se mu moc líbila a krytí bylo na jedničku. Štěňátka očekáváme v březnu.


13.1.2008 Narozeniny
Ve čtvrtek 10.1.2008 to byl právě rok, co se v Belgii v chovatelské stanici van´t Pachthof narodil vrh "G". A co Ginušce k prvním narozeninám popřát? Hlavně zdravíčko a šťastný psí život. Přkládáme pár foteček z narozeninové párty.


12.1.2008 NVP Olomouc
Tentokrát jsme zůstali doma, ale výstavy se zúčastnil Čeryho potomek Cartouche Drábikův ranč. Vedl si skvěle a v dorostu obsadil krásné druhé místo se známkou
VN2. Moc gratulujeme!

8.1.2008 Bondík Black Tara
Od manželů Širokých jsme dostali milý vzkazík a nové fotečky Bondíka. Podívejte se jak nám fešák krásně roste.

1.1.2008 Krytí
Nový rok jsme začali láskou. Za Čerynkem přijela moc pěkná fenečka Betsy z Račího království. Čerynkovi se moc líbila a krytí proběhlo bez problému. Štěňátka očekáváme začátkem března.


PF2008

Přejeme všem krásné prožití vánočních svátků a v novém roce hodně zdraví, štěstí a výstavních a chovatelských úspěchů.


Fotky štěňátek
Majitelé štěňátek po Čerynovi nám poslali fotečky , mrkněte jak rostou:
Apollo Z Podolí

Brixie Black Tara

Bond Black Tara

Cartouche Drábikův ranč

Colin Drábikův ranč

Cyril Drábikův rančAKTUALITY 2007