»
»
»
»
» ŠTĚŇATA CTU
Puppies Coton
»
» KONTAKT
Contact

e-mail

 

 

 

 

 

     
  Vítejte v "Čerynkově" - AKTUALITY
News
 
 
 
 
WE HAVE PUPPIES!!
                          Father
CH CZ CHRISTOF TOP-BERNER HD 0/0,ED 0/0
                         

27.12.2009 Štěňátka jsou na světě
Dnes nám vykouklo na svět "sedm statečných". Máme 5 krásných klučíků a 2 sladké holčičky. Porod proběhl naprosto bezproblémově a Ginuška i štěňátka jsou v pořádku. První momentky si můžete prohlédnout zde a více v sekci štěňata.

       
   

24.12.2009 Krytí
Dnes, na Štědrý den dostal náš Čery skvělý dáreček. Přijela za ním na krytí Amika Kněžských hájů a náramně si to oba užili.Takže teď už jen budeme držet palečky, aby se narodila kupa zdravých miminek.

18.12.2009 Konečně sníh!!
Tak se pesani konečně dočkali sněhu. Čery s Jaynkou si ho náramně užívají a Ginuška jen z povzdálí sleduje, jak ti dva blbnou. Máme 51. den březosti, takže už je na sebe opatrnější a raději je rozpláclá doma v teple. Pár momentek jejich řádění si můžete prohlédnout ZDE.

18.12.2009 Bond Black Tara
Dnes nám přišly nové fotky syna našeho Čerynka a Cleopatry Tornádo Erben. ZDE se můžete podívat, jaký je z něj fešák.

27.11.2009 ČEKÁME ŠTĚŇÁTKA!!!
Dnešní sonografické vyšetření potvrdilo březost naší Ginušce, takže Čerynek bude opět hrdým taťkou "domácího" vrhu. Miminka by se měla narodit kolem 30.12.2009 ( zase Silvestrovská ) a k odběru budou na přelomu února a března. Případní zájemci nás mohou kontaktovat na tel. 608 10 25 35.

26.11.2009 Rentgeny
Další z Čerynkových potomků je nulový!!! Annie od Bílé vrby ( Christof Top-Berner x Ebbie z Kolínského Polabí) byla na rentgenech a výsledky jsou úžasné. DKK 0/0 a DLK 0/0. Moc, moc gratulujeme!

25.11.2009 Miminka
Doplnili jsme do sekce Krytí fotečky miminek z ch.st. Nebeská hvězda.

25.11.2009 Naši hafani
ZDE si můžete prohlédnout momentky našich pejsků .

10.11.2009 Nebeská hvězda
Štěňátka po našem Čerynkovi a Almě z Radotínského kopce měla na návštěvě pana Eliáše na kontrolu vrhu. Musíme se pochlubit, protože kontrola dopadla naprosto úžasně. Cituji chovatelku : Všechna štěňátka byla označena známkou 1, tj. odpovídající standartu. Kladem jsou tmavé oči, čisté tmavé pálení, v pořádku jsou i ocásky a zoubky. Nikdo nemá kýlu a všichni pejsci mají sestouplá varlátka. Záporem jsou slabší hmotnosti štěňat (kromě Arona), ale přitom jak baští to určitě brzy doženou. Na fotečky se můžete podívat ZDE

4.11.2009 Canisterapie
V září složila Corina z Baldoufa ( Christof Top-Berner x Hessy z Hodolan ) canisterapeutické zkoušky u společnosti Anitera o.p.s. !! Majitelka píše, že Corinka má naprosto úžasnou povahu a nejvíce to oceňují hlavně děti. Moc gratulujeme a přejeme, ať se vám oběma při této krásné práci daří.

18.10.2009 NVP Brno
Zúčastnili jsme se národky v Brně, kde se nám opět zadařilo. Čerynek ve třídě vítězů Výborný 1 CAC!! A naše miminka: Angie z Chaloupky stínu Velmi nadějná, Art od Bílé vrby Velmi dobrý 4, Annie od Bílé vrby Výborná 3. Máme obrovskou radost a všem dětičkám děkujeme za účast a krásné předvedení.

17.10.2009 RTG
Další úžasná zpráva přiletěla od Sojek z Queen Elsy. Krištůfek HD 0/0, ED 0/0 a OCD negativní. Když se daří, tak se daří.

10.10.2009 Světová výstava Bratislava
Světové výstavy jsme se bohužel nemohli zůčastnit, ale Čerynkovi dětičky bodovaly za nás. Ally z Blanenského podhájí v mezitřídě Výborná, Bonapart Black Tara v otevřené Velmi dobrý a Kristof Queen Elsa alias Krištůfek v mladých Výborný 3 - třetí nejkrásnější mlaďoch na světě!!!!! Letí od nás óóóóbrovská gratulace. Jen tak dál miminka.

9.10.2009 Nová fota
Doplnili jsme nové fotky našeho benjamínka. Vše najdete v sekci Little Jay.

3.- 4.10.2009 Klubová výstava Tábor
Tento víkend jsme strávili v Táboře, kde se konala klubová výstava a svod mladých psů. Čerynek ve třídě vítězů odcházel těsně pod stupínky Výborný 5, Ginuška ve třídě otevřené Velmi dobrá a Jaynka se ve třídě štěňátek probojovala do 6ti nejlepších a obdržela známku Velmi nadějná. Pak si ještě šla zaběhat s naší kamarádkou Denisou ( profi handlerkou) a vyhrály spolu Mladého vystavovatele II. Naši dospěláci Čery a Ginevra si odnesli již po třetí za sebou vítězství v párech. Také Čerynkovi potomci si vedli naprosto skvěle : Kristof Queen Elsa V, Klark Queen Elsa VD, Art od Bílé vrby V, Attila z Podolí V, Artur z Podolí VD, Cody z Baldoufa V, Airin od Bílé vrby V, Dara z Baldoufa V2, Aisha Elisima V, Amanda Elisima V a Bonapart Black Tara třída vítězů V4. Moc, moc gratulujeme.

26.a27.9.2009 Bonitace
V těchto dnech proběhla v Mladé Boleslavi podzimní bonitace, které se zúčastnili další Čerynkovy mimiše. Všichni si vedli skvěle, takže máme další uchovněné potomky. Brixie Black Tara 435 ALNRS 5p5 A0neg., Bourbon Black Tara 525y ASV 55 C0, Ally z Blanenského podhájí 425 AS 5p5 C0, Ammanda z Blanenského podhájí 445 AHIJ A0neg, Argo ze Křtinského kopce 535 AJLNQ 45 A0. Všem miminkům moc gratulujeme.

27.9.2009 Narozeniny
Dnes je tomu přesně 5 let, co se na svět vyklubal náš Čerynek a tudíž se musela konat garden party. Gratulantů bylo plno, hlavně těch hladových, co se vrhali na dort ještě před tím, než stihli popřát vše nej. A my ti Čerynku přejeme ať jsi pořád tak úžasný hafan a hlavně ještě spoustu, spoustu dalších let plných her a lumpáren.

17.9.2009 Štěňátka
Dnes se našemu Čerynkovi a Almě z Radotínského kopce ch.st. Nebeská hvězda narodila kupa krásných miminek. Máme 3 krásné holčičky a 5 klučíků. Gratulujeme úžasné mamině, že vše zvládla na jedničku a kdo má zájem o malého méďu, kontaktujte prosím chovatelku na tel. 777 970 194.

 


4.-6.9.2009 9. ročník Slavností švýcarských salašnických psů
I když nám počasí v pátek trošičku nepřálo, v sobotu se naštěstí umoudřilo a Slavnosti mohly začít. Už od rána si na ohýnku bublala Valašská kyselica, účastníků se dostavilo požehnaně a pejsků jakbysmet. Popovídali jsme si o bonitaci, předvedli, co všechno na ní musí pejsek i majitel zvládnout, zkusili si výstavu, řešili problémy s výcvikem a vyslechli přednášku o výživě našich miláčků. Absolvovali jsme samozřejmě spoustu her a soutěží, novinkou bylo, kdo svého hafana nejúžasněji pomazlí a taky jsme si zahráli psí "skořápky". Jsme moc rádi, že se Slavnosti líbily a doufáme, že si účastníci odvezli nejen nové poznatky a vědomosti, ale navázali i nová pejskařská přátelství. Velmi děkuji celému realizačnímu týmu, manželům Porubovým za krásné dárky do soutěží a hlavnímu sponzorovi akce firmě Vafo Praha s.r.o., která věnovala granule značky Brit Care a spoustu nádherných dárečků. Fotogalerie ZDE

8.-22.8.2009 LVT Heroltice
Prožili jsme naprosto úžasných 14 dní s partou skvělých lidiček na Letním výcvikovém táboře v Herolticích. Vyblbli se jak dospělí, tak děti a samozřejmě nejvíc všichni pesani. Tentokrát jsme tábor strávili v duchu Divokého západu, plný kovbojů, indiánů, traperů a lepých děv. Fotečky si můžete prohlédnout ZDE


14.8.2009 Sono
Máme potvrzenou březost Almy z Radotínského kopce, chov.st. Nebeská hvězda. Moc držíme palce, aby se narodila kupa zdravých a krásných miminek!!!

27.7.2009 Heroltice
Dorazili jsme jako předvoj ještě před oficiálním táborem Přátelství obkouknout kemp v Herolticích u Brna. Strávili jsme pár úžasných dní s přáteli a báječně si to užili. Všem účastníkům tábora doporučuji předem zhubnout, protože Evička je poklad, její kuchyni nejde odolat a každý večer jsme u večeře hekali, že už opravdu nepozřeme ani sousto. Kemp nádherný, bazén vyhřívaný, prostě totální labůžo. Byli s námi : Legolas a Lousiana Queen Elsa, Arielana alias Buba Bohemia Bernica, Erotika a Kristof Queen Elsa a samozřejmě naši pesani - Čerynek, Ginuška a Jaynka. Fotogalerii naleznete ZDE.

27.7.2009 Bourbon Black Tara
Bourbon ( Christof Top-Berner x Cleopatra Tornádo Erben ) byl na dovči v Chorvatsku. Jak si to náramně užil se můžete mrknout ZDE.

19.7.2009 "Výcvik"
S naší malou Jaynkou jsme se pustili s vervou do "výcviku". Nejlépe reaguje na povely : Papáníčko, Kdo to tady zase vyhrabal ten písek a Kde mám moje boty!!! Taky už zvládáme základní povely, chůzi u nohy, ale nejvíc ji baví dělat kravinky - je to takový malý šáša. Na nácvik syslíka se můžete mrknout ve fotogalerii.

19.7.2009 Fotečky
Do sekce krytí jsme doplnili nádherné fotečky štěňísků od Aidy from Bernice home a Agnes od Lomiska.

15.a 17.7.2009 Krytí
Dnes náš Čery nakryl krásnou fenečku Almu z Radotínského kopce z chov.st. Nebeská hvězda. Budeme držet palečky, aby se za měsíc na sonu objevila kupa miminek.

15.7.2009 Chaloupka stínu
Máme nové fotečky miminek z Chaloupky stínu ( Christof Top-Berner x Agnes od Lomiska )

15.7.2009 Atýsek
Byli jsme na muchlovací návštěvě u našeho miminečka Atýska. Už bychom ho ani nepoznali, je to 6ti měsíční medvídě se skvělou mazlivou povahou. Má se moc dobře a páníčci se o něj úžasně starají.

14.7.2009 Austin z Dobročkovic
Obdrželi jsme nové fotečky Austina ( Christof Top-Berner x Meggie z Černovírských luk ).


9.7.2009 Štěnda from Bernice home
Máme velkou radost!!! Včera jsme měli moc milý telefonát. V chov. st. from Bernice home měli mimíšci po našem Čerynkovi a Aidě kontrolu vrhu. Všechna dopadla naprosto úžasně a zde cituji chovatelku : Mimiše přišla zkontrolovat poradkyně chovu. Byla moc spokojená. Každé štěňátko ohodnotila nejen jako Standardní, ale i označením Nadějný!!! Toto se mi ještě u celého vrhu nikdy nestalo. Celkové hodnocení vrhu: Velmi pěkný vyrovnaný vrh v typu, zbarvení, síly kostry, tmavých očí. Bílé znaky spíše méně vyjádřeny. Jako chovatelka se dmu pýchou! 


9.7.2009 Jaynka
Trošku jsme si pohráli a vyhledali fotečky předků naší malé Jay. Také jsme jí vytvořili novou fotogalerii. Vše najdete v sekci Little Jay. Taky jsme trošku oprášili naši velkou fotogalerii a doplnili sekci 3 hafani.

4.7.2009 Nové fotky
Takhle úžasně si užívá prázdniny Bourbon Black Tara ( Christof top-Berner x Cleopatra Tornádo Erben ).


28.6.2009 A JE TO TADY !!!!!
Konečně nastal den "D" a my jsme si přivezli domů naši vymodlenou psí holčičku. Představujeme vám novou posilu naší smečky LITTLE JAY QUEEN ELSA alias Malou Sojku. Ginuška ji přijala s otevřenou náručí - konečně má spojence k provádění lumpáren na zahradě a Čeryn ji zatím přehlíží s výrazem, co malého a učůraného jsme mu to zase dotáhli domů, ale aspoň jí statečně krade hračky. Moc děkujeme Jarušce a Markétce Sojkovým za to, že nám ji svěřili a doufáme, že z ní vyroste zdravá fešanda.


28.6.2009 MVP Brno
Na dnešní výstavě náš Čerynek ve třídě šampionů získal známku V1. Sice bez titulu, ale my si tohoto hodnocení velmi ceníme. Pan rozhodčí z Maďarska byl velmi, velmi přísný a padali známky dobré a dokonce i dostatečné.

23.6.2009 André z Dolních Kounic
Dnes jsme obdrželi fotečky miminka Andrého ( Christof Top-Berner x Amika z Kněžských hájů ) Podívejte se, jak nám roste do krásy.

14.6.2009 NV Klatovy
A miminka jedéééém!!!!! Úžasný úspěch Čeryho potomků na dnešní národní výstavě v Klatovech. Arny Elisima ( Christof Top-Berner x Dizzy z Krásné pastviny ) třída dorostu VN 1 a Bonapart Black Tara ( Christof Top-Berner x Cleopatra Tornádo Erben ) v mezitřídě V1 CAC, Národní vítěz a BOB!!!!!!! Posíláme obrovskou gratulaci. Jen tak dál dětičky....

7.6.2009 Ally z Blanenského podhájí
Na národní výstavě v Senci zabodovala Ally ( Christof Top.Berner x Betsy z Račího království ) a obdržela známku V2.Hned další den si namířili na oblastní výstavu do Valašského Meziříčí a tam se umístila skvěle V1 Vítěz třídy. Moc, moc gratulujeme.

6.6.2009 Athletic Star
Máme fotečky našeho miminečka ve věku 4 měsíců. Roste z něj pořádný pesan, chodí na cvičák, je to úžasný mazel a páníčkům dělá jen samou radost.


30.5.2009 Klubová výstava
O tomto víkendu se uskutečnila klubová výstava v Hradci Královém. My jsme zůstali doma, ale reprezentovala nás Čerynkova štěňátka. Všem moc, moc gratulujeme za krásné umístění. Arny Elisima- třída dorostu -Nadějný, Art od Bílé vrby - třída mladých - V2, Klark Queen Elsa - třída mladých - VD, Argo ze Křtinského kopce -mezitřída - V4, Bonapart Black Tara - mezitřída - V2 res CAC, Cody z Baldoufa - třífa otevřená - V, Brixie Black Tara - mezitřída - VD.

22.5.2009 Další štěňátka
Zatímco jsme si užívali na dovolené v Egyptě, v chov. st. from Bernice home se rodilo. Aidě a našemu Čerynkovi se narodilo 6 krásných standartních miminek. Máme 2 sladké holčičky a 4 klučíky. Zájemci o psí miminko mohou kontaktovat chovatelku na tel. 604 751 143.


19.5.2009 Krytí
Dnes za naším Čerynkem přijela další nevěsta Christina Valašské samoty. Krytí se zdařilo a my budeme držet palečky, aby se za dva měsíce narodila krásná a zdravá štěňátka.

17.5.2009 Štěňátka
Dnes se v chov. st. z Chaloupky stínu narodila Agnes a Čerynkovi pěkná nadílka. Máme 5 holčiček a 3 klučíky. Miminkům přejeme hlavně zdravíčko a super páníky. Případní zájemci mohou kontaktovat chovatelku na tel. 736 202 462.


9.5.2009 Speciální výstava
Klubový víkend v Rožnově pod Radhoštěm jsme si báječně užili nejen díky úžasnému počasí a skvěle zorganizované akci, ale hlavně jsme se potkali se spoustou miminek našeho Čerynka. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem jejich páníčkům za vzornou péči a krásné předvedení na výstavě. S Ginuškou a Čerynkem jsme v párech vybojovali první místo - Nejkrásnější pár psů a v nejlepším plemeníkovi jsme sice nebyli na stupínku vítěze, ale všechna štěnda s páníky šla bojovat za taťku do kruhu s obrovským nasazením a rozhodně mu ostudu neudělala - všichni byli úžasní, děkujeme!!! Fotečky ZDE

Psi
Feny
Čery - třída vítězů - V3
Arny Elisima - třída dorostu -N
Aron z Dobročkovic - třída mladých - VD
Alan z Dobročkovic - třída mladých - VD
Argo z Dobročkovic - třída mladých - VD
Art od Bílé vrby - třída mladých - V2
Klark Queen Elsa - třída mladých - VD
Kristof Queen Elsa - třída mladých - VD
Bourbon Black Tara - mezitřída - V1CAC
Attila z Podolí - mezitřída - V3
Cartouche Drábikův ranč - třída otevřená - V3
Ginuška - třída otevřená - VD
Amanda Elisima - třída dorostu - VN
Aisha Elisima - třída dorostu - VN4
Abby Elisima - třída dorostu - VN
Airin od Bílé vrby - třída mladých - V
Annie od Bílé vrby - třída mladých - VD
Kiss of Baby Queen Elsa - třída mladých - VD
Dora z Baldoufa - třída mladých - VD
Dara z Baldoufa - třída mladých -V
Ally z Blanenského Podhájí - třída mladých - VD
Aida z Podolí - mezitřída - V

Následující den na svodu mladých se štěňátka předvedla také pěkně a byly hodnoceny velmi pozitivně silné kostry, pěkné hlavy, sytost pálení a přívětivé povahy.


27.4.2009 Nové fotky
Máme nové fotky Čerynkových odrostlých miminek ZDE

21.4.2009 Sono
Další skvělá zpráva!! Čerynek bude zase taťka. Aida from Bernice home má potvrzenou březost. Zájemci o štěňátko mohou kontaktovat chovatelku na tel. 604 751 143.

16.4.2009 Sono
Dnes nám přišla krásná zpráva!! V chov.st.z Chaloupky stínu budou mít kupu miminek!! Dnešní sono potvrdilo březost Agnes od Lomiska a my držíme palečky, ať je vše v pořádku a narodí se zdravá a krásná mimiška. Případní zájemci o štěňátka mohou již nyní kontaktovat chovatele na tel. 736 202 462

11.4.2009 Pojizerská výstava psů
Bonapart Black Tara ( Christof Top-Berner x Cleopatra Tornádo Erben) dnes získal Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz a nakonec vítěz Mladé Boleslavi. Moc, moc gratulujeme!!

30.3.2009 Nové webovky
Další z našich miminek, Bonapart Black Tara ( Cleopatra Tornádo Erben x Christof Top-Berner) má své vlastní webové stránky. Mrkněte se ZDE

29.3.2009 CACIB Berlín
Na mezinárodní výstavě v Německu zabodoval Kristof Queen Elsa ( Baby Queen Elsa x Christof Top-Berner). Krištůfek obdržel ve třídě dorostu známku Velmi nadějný 1. Moc gratulujeme, jen tak dál Sojky.

25.3.2009 Nové webovky
Holčička Annie od Bílé vrby po našem Čerynkovi a Ebie z Kolínského polabí má nové webové stránky. ZDE.

24.3.2009 Nové fotky
Majitelé Klary Violette Queen Elsa ( Baby Queen Elsa x Christof Top-Berner ) nám poslali nové fotečky. Roste z ní moc pěkná fenečka.


21.3.2009 Krytí
Na první jarní den přijela nevěsta z chov.st. from Bernice home. Aida si s Čerynkem moc rozuměla a krytí bylo na jedničku. I když je to "prvnička", hned věděla, co se po ní chce, své geny v chov. st. Queen Elsa nezapře ani náhodou - chovala se jako správná Sojkovic fena.

21.-22.3.2009 Bonitace
Máme první úspěšně zbonitované potomky po našem Čerynkovi. Jsou to : Bonapart Black Tara - 425 ALT 5r5 B0 neg, Cartouche Drábikův ranč 455 ABI 5p5 A0, Attila z Podolí 535 ALNSX 45 A0 a Aida z Podolí 545 ALNX 45 AO. Mají moc pěkné bonitační kódy a samé plusy navíc za sytost pálení, sílu kostry a přívětivou povahu. Majitelům gratulujeme a děkujeme za vzornou péči.

15.3.2009 Krytí
Dnes přijela další nevěsta za naším Čerynkem. Agnes od Lomiska, chov.st. z Chaloupky stínu je moc pěkná fenečka, krytí proběhlo naprosto bezproblémově a doufáme, že se narodí spousta krásných mimišů.

15.3.2009 Nové webovky
Ally z Blanenského podhájí, fešanda po Čerynovi a Betsy z Račího království má nové webové stránky. Můžete se podívat ZDE

5.3.2009 Nové fotky
Majitelé Atýska nám poslali fotečky z nového domova.


27.2,2009 Mimísek
Uteklo to jako voda a dnes jsme se museli rozloučit s naším milovaným psím miminkem. Dostal úžasné nové páníčky a odstěhoval se do Kroměříže, takže to na návštěvy nemáme daleko. Atýsku, přejeme ti krásný dlouhý psí život a hlavně zdravíčko. Na fotečky ve věku 8 týdnů se můžete podívat v sekci štěňata.

26.2.2009 Fotky
Máme aktuální fotečku fešáka po našem Čerynkovi a Alize Tersi. Attila z Podolí.

19.2.2009 Mimoušek
V sekci Štěňata jsme doplnili fotogalerii našeho psího miminka.

18.2.2009 Štěňátka
Dnes se fence Alize Tersi chov.st.z Podolí a našemu Čerynkovi narodila tři štěňátka. Máme dva klučíky a jednu krásnou holčičku, která zůstává doma v rodné chovatelské stanici. Případní zájemci o pejsky volejte prosím tel. číslo 605 101 011.


7.a 8.2.2009 MVP Brno
Na DuoCacib do Brna jsme jeli vystavit jen našeho Čerynka a taky hlavně povzbudit všechny jeho štěňátka. Výstavu jsme si náramně užili, pomuchlovali celkem 10 malých "Čerynčátek" a dopadli na výbornou. Výsledky : Sobota - Neděle, Ch.Christof Top-Berner V2 res.CAC - V3, Klark Queen Elsa VN3 - VN4, Kristof Queen Elsa VN4 - VN, Bonapart Black Tara VD - V2, Agnes od Bílé vrby N - N, Amanda od Bílé vrby VN, Annie od Bílé vrby VN3, Kiss of Baby Queen Elsa VN - N, Klara Violette Queen Elsa VN1 - VN2, Ally z Blanenského podhájí V4 - V, Dara z Baldoufa V3 - V. Čerynkovi štěňátka Čerynek

6.2.2009 Austin z Dobročkovic
Máme aktuální fotečky Austina z Dobročkovic ( Christof Top-Berner x Meggie z Černovírských luk ) Mrkněte se, jak roste.

6.2.2009 RTG
Další úžasná zpráva!!! Attila z Podolí ( Christof Top-Berner x Alize Tersi ) DKK 0/0 DLK 0/0. Moc gratulujeme.

4.2.2009 Nové fotky našeho psího miminka
Přinášíme nové fotky našeho prcka. Začal baštit masičko, kašičky, prostě samé dobrůtky, ale někdy skončí i mimo bříško, třeba až na hlavě. Také má nového opeřeného kamaráda - mrkněte na fotogalerii.

4.2.2009 RTG
Máme oficiální výsledky rentgenů Brixie Black Tara ( Cleopatra Tornádo Erben x Christof Top-Berner ) - a výsledky jsou to úžasné!!! DKK 0/0 DLK 0/0 OCD negativní. Gratulujeme!

28.1.2009 2.narozeniny naší Ginušky
10.ledna slavila narozeniny Ginuška. My jí přejeme vše nej, hlavně zdravíčko a dlouhý život. Mezi prvními gratulanty byl i malý Atýsek a maminčin dort mu moc chutnal...

28.1.2009 Nové fotky štěňátek
Obdrželi jsme nové fotky mimin po našem Čerynkovi z Dobročkovic , z Dolních Kounic a z Queen Elsy

26.1.2009 Sono
Máme potvrzenou březost fenky Alize Tersi z chov. st. z Podolí. Případní zájemci mohou už nyní kontaktovat chovatele na tel. +420 605101011. Mimišci se narodí v únoru a my držíme pěsti, ať to všechno dobře dopadne.


22.1.2009 Atýsek
Přinášíme nové fotky našeho prcka. Dělá čest svému jménu, protože je neuvěřitelně živý, neunavitelný, temperamentní, dokáže běhat po obýváku opravdu jako atlet. Taky už zkouší štěkat a žvýkat vše okolo sebe. Sice nemá žádné brášky ani ségry, ale to mu vůbec nevadí, protože naše holky mu věnovaly sourozence plyšové....

22.1.2009 Bonapart Black Tara
Dnes nám přišla krásná zpráva. Bonapart Black Tara (Christof Top-Berner x Cleopatra Tornádo Erben) má vyhodnoceny RTG snímky od pana Deckera a výsledky jsou úžasné!!! DKK 0/1 DLK 0/0 OCD NEGATIVNÍ. Moc gratulujeme!!!

20.1.2009 Nové webovky
Amadeus z Dolních Kounic ( Christof Top-Berner x Amika z Kněžských hájů ) má nové webové stránky. Jak roste se můžete podívat na http://www.bernak-berny.cz

16.1.2009 Už je mi 14 dní !!!
Dovolte, abych se představil, jmenuji se ATHLETIC STAR from CHRISTOFLAND doma mi říkají Atýsek a právě mi bylo 14 dní. Už nevypadám jako přejetý krtek, umím koukat na svět, černá mi čumáček, dokonce i chodím, sice jako želva, ale nějaký pohyb to je. Tak se podívejte, jak jsem vyrostl.

10.1.2009 Fotky dorostenců
Obdrželi jsme nové fotečky mimin po Čerynkovi.

Klara Violette Queen Elsa         Aramis z Blanenského podhájí
       

10.1.2009 NVP Olomouc
Na dnešní národní výstavě v Olomouci nás reprezentovali Čerynkovi potomci. Vedli si skvěle s těmito výsledky : Bonapart Black Tara V2 - třída mladých, Agnes od Bílé vrby N - dorost, Annie od Bílé vrby VN4 - dorost, Dara z Baldoufa VN - dorost, Ally z Blanenského podhájí V3 - třída mladých. Všem moc gratulujeme a děkujeme za krásné předvedení.

Bonapart
Agnes
Annie
Dara
Ally

 


2.1.2009 Máme jedináčka
Přesně na Silvestra naše Ginuška porodila 3 pejsky, bohužel 2 mimiška už byly mrtvé. Ani jsme nedoufali, že nějaká štěňátka budou, protože Ginuška prodělala v půlce březosti chřipku, kdy měla vysoké horečky a týden jsme strávili na veterině na kapačkách. Takže máme jednoho pejska, který se má čile k světu. Z Ginevry si udělal mléčný bar, převaluje se od jednoho cecíku ke druhému a řádně si ty koktejly užívá.


AKTUALITY 2008, 2007