»
»
»
»
» ŠTĚŇATA CTU
Puppies Coton
»
» KONTAKT
Contact

e-mail

 

 

 

 

 

     
  Vítejte v "Čerynkově" - AKTUALITY
News
 
 
 
 
WE ARE WAITING PUPPIES!!!
JCH Cameron Codeli girls HD 0/0 ED 0/0
Ginevra van´t Pachthof HD 0/0 ED 0/0

14.12.2010 V lednu budou miminka!!!
Dnešní sonografické vyšetření potvrdilo to, co jsme si už chvíli mysleli. Naši malou " Belgičanku " totiž postihly těhotenské chutě a ovoce, které normálně obchází s kyselým ksichtem, teď baští tak, že se málem udáví. Takže v půlce ledna 2011 naše Ginuška čeká malé salašníčky a my si jen přejeme, ať jsou novoroční miminka v pořádku.12.1.2011 Čerynek je opět taťkou!!!
Dne 8.1. se v chovatelské stanici Donna Bona narodili tři salašnické mimiše našemu Čerynkovi a Boně Vera Fortuna. Máme dvě holčičky a jednoho klučíka. Moc gratulujeme a přejeme jen ty nej páníčky na světě!!!

2.1.2011 Nové fotky
Máme nové fotky našich miminek : Atýsek, Basic Instinct a Blackberry.

26.12.2010 Bodyguard
Přišly nám nové fotečky našeho mrňouska - Bodíka. Má se skvěle a panička si ho nemůže vynachválit. Blíží se druhé narozeniny našeho vrhu "A" a první narozeniny vrhu "B", takže mimišci naši přejeme vše nej, hlavně zdravíčko, plné misky a spoustu lumpáren.


26.12.2010 Nové webovky
Chovatelská stanice Donna Bonna má nové webové stránky. Na začátku ledna jejich Dona Vera Fortuna čeká mimiše s naším Čerynkem - držíme palečky.

13.12.2010 Čerynek bude opět taťkou!!
Bona Vera Fortuna čeká na začátku ledna 2011 s naším Čerynem kupu mimišků. Držíme palce, ať vše dobře dopadne a těšíme se na nové webové stránky chovatelské stanice Donna Bona.

19.11.2010 Volný pejsek v Aura Canis
Ještě jeden nádherný standartní pejsek po našem Čerynkovi a Biance Rainbow Star hledá nové páníčky. Fotečky ZDE

10.11.2010 A máme to doma!!!!
Dnes nám z ČMKU dorazilo oficiální udělení tiulu ČESKÝ JUNIOR Šampion pro naši malou Jaynku. Jsme moc šťastní, že tento úžasný titul jsme získali účastí ve třídě mladých na pouhých 4 výstavách. Ještě větší radost byla, když poslední titul CAJc získala na Speciální výstavě KŠSP v Táboře v konkurenci 52 fen.

7.11.2010 Miminka z Aura Canis
Na tomto odkazu se můžete podívat na miminka Bianci Rainbow Star a našeho Čerynka. Vypadají nádherně a rostou jako z vody.

4.- 5.11 2010 Krytí
Za naším Čerynkem přijela další nevěsta - Bona Vera Fortuna. Krytí proběhlo naprosto bezproblémově a my se budeme těšit, že se za měsíc na sonu objeví kupa miminek.

23.10.-24.10.2010 Podzimní bonitace
V těchto dnech proběhla v Mladé Boleslavi bonitace, které jsme se zúčastnili s naší Jaynkou. Prošly jsme na výbornou s bonitačním kódem 545 AXZ 5p5 A0, takže se z našeho benjamínka stala chovná fena.

7.10.2010 Čery má miminka
Dnes se našemu Čerynkovi a Biance Rainbow Star narodilo celkem 8 štěňátek. Bohužel 4 porod nepřežila, a tak máme 2 klučíky a 2 holčičky. Zájemci o psího kamaráda mohou kontaktovat chov.st. Aura Canis. Fotečky ZDE.

2.10.2010 Speciální výstava Zárybničná Lhota
Na klubovou výstavu jsme dorazili v kompletní sestavě - 3 salaší. Naší "malé Sojce" chyběl jeden CAJC pro splnění podmínek pro udělení titulu Junioršampion, ale ta konkurence - 52 fen ve třídě mladých, ani se nám nesnilo..... Ale sen se stal skutečností!!!! Ten adrenalin ani nedokážu popsat, když jsme zůstaly v kruhu už jen čtyři, hřálo mě, že budeme na bedně, ale že na stupínku nejvyšším - málem jsem se složila. Naše Jaynka nastoupila, předvedla se a vyhrála V1 CAJC a Nejlepší mladá fena. Takže máme doma malou Junioršampionku.Hurááá!!!! Ginuška se předvedla ve třídě otevřené se známkou VD, svůj kožíšek totiž nechala doma roztroušený po celé zahradě. A Čerynek obdržel Výbornou ve třídě vítězů a vyhrál v odpoledních soutěžích Nejlepšího plemeníka. Tímto chci poděkovat všem jeho šesti dětičkám, kteří se nádherně předvedli v kruhu spolu s taťkou. Ani další Čerynkovi potomci se ve výstavním kruhu neztratili a výsledky jsou zde :
Avery Ladyca Bern - dorost VN1, Nej dorost
Bittersweet from Christofland - mladých VD
Arny Elisima - mezitřída VD
Alexis Nebeská hvězda - mladých V
Arko z Dolních Kounic - mezitřída V1 CAC
Annie Nebeská hvězda - mladých D
Kristof Queen Elsa - otevřená V4
Aisha Elisima - mezitřída V
Art od Bílé vrby - otevřená VD
Amanda Elisima - mezitřída V
Bonapart Black Tara - vítězů V
Ammanda z Blanenského podhájí - otevřená VD
 
Airin od Bílé vrby - otevřená VD
 
Dara z Baldoufa - otevřená V

 

 

 


27.9.2010 6.Narozeniny
Náš nejúžasnější Čerynku, k tvým 6tým narozeninám ti všichni přejeme to nej, nej, hlavně zdravíčko, štěstíčko a dloouuháááááá léta s námi.

Fotečky dodáme později

26.9.2010 NV Brno
Už týden před výstavou naše Kristýnka přemýšlela a řešila, co si vezme na sebe, jaký uděláme účes, jaké si dá boty. Konečně se totiž dočkala 9tých narozenin a mohla se účastnit juniorhandlingu. S naší Didlinou pilně trénovaly pod taktovkou profi handlerky Denisy Řehákové a šlo jim to moc pěkně. V sobotu už Kika nemohla ani usnout, jak se těšila na ráno. Plán byl takový, že vystaví Didlinku a poté se s ní zúčastní juniorhandlingu. Konečně nastal den "D" a my vyrazili. Počasí nic moc, ale naštěstí dali náš kruh Berňáčků do haly, což bylo moc příjemné. Utábořili jsme se u kruhu salašníků a odbíhali hlídat i kruh cotonků. Když byly naše holky na řadě, bravurně napochodovaly do kruhu a vyhrály!!! Takže naše Didli ( Octavia Klenot Toliary ) ve třídě štěňat Velmi nadějná 1. Já jsem celé dění sledovala z balkonu a byla nachystaná vystavit Jaynku a Ginušku. Kristýnka doběhla hrozně šťastná a oznámila nám, že když dokáže úžasně vystavit Didlinu, tak to zvládne i s Berňulema. Nemohla jsem ji zklamat a říct ne. Takže vzala Jaynku do kruhu a všem vyrazila dech. Naprosto předčila naše očekávání. Na holky byl úžasný pohled, jak byly sehrané, šlo jim to nádherně!! Paní rozhodčí Mayerová Jaynce zadala titul Výborná 1 CAJC a poté ještě Nejlepší mladý BSP. S Ginuškou Kika vyběhala krásné 4.místo, takže jsme byli taky na bedně. Mezi vystavováním Kristýna ještě stíhala běhat na předkola juniorhandlingu, kde se dostala do užšího výběru. Odpoledne jsme šli našim holčičkám fandit do závěrečných soutěží. Holky byly vybrány z 2.FCI skupiny, adrenalin stoupal a o mě se pokoušely mdloby. Poté ještě proběhl výběr z 5. a 9.FCI skupiny a šlo do tuhého - samí krásní hafani. Nakonec pan rozhodčí Václavík dal naše holčičky na nádherné 2. místo - takže máme doma 2. nejkrásnějšího mladého psa výstavy - BOD Junior.

25.9.2010 Rodokmen Didliny
Byl přidán rodokmen s fotkama naší Didlinky. ZDE

21.9.2010 Nová fota
Obdrželi jsme nová fota naší Blackberry ( Beky). Podívejte se na naši "malou" holčičku - je z ní už hotová slečna. FOTO

17.9.2010 Little Jay Queen Elsa
Dnes jsme obdrželi tu nejkrásnější zprávu!!! MVDr. Decker nasázel naší "malé" Jaynce samé nuly !!! Tak tedy DLK 0/0 a DKK 0/0. Hurrrrrrrrráááááááááá !!!!!!!!!!!!

3.-5.9.2010 Slavnosti ŠSP
Na začátku září proběhl ve Frýdlantu nad Ostravicí již 9.ročník Slavností švýcarských salašnických psů.I přes nepřízeň počasí jsme se sešli v hojném počtu a strávili supr víkend. V pátek se již tradičně vařila kotlíková valašská kyselica na ohýnku a že se letos tedy povedla mimořádně. Musím pochválit celý tým mých kuchařů - pomocníků za úžasné míchání vařečkou, kořenění ve stylu přiměřeně, přiměřeně a hlavně za velkou spoustu rad, jak že to vlastně uvařit. Hlavní je, že se oblizovali úplně všichni. V sobotu se konal hlavní program, kdy jsme si popovídali o bonitaci, předvedli, co všechno na ni musí pejsek zvládnout a všechny hafany změřili krejčovským i speciálním kovovým metrem. Pak nastalo soutěžní klání ve slalomu a v živém tunelu, který všichni zvládli naprosto bravurně. Odpoledne nám začalo bohužel pršet a my se přesunuli do klubovny, kde jsme se seznámili s vystavováním, výcvikem na clicker a řešili problémy s výchovou a výcvikem pejsků.Pak jsme rozdali účastníkům krásné ceny od firmy Vafo Praha s.r.o., která je výrobcem krmiv Brit a Brit Care a manželů Porubových, kteří jsou také našimi tradičními sponzory.Ještě jednou děkuji všem za účast a těším se na příští jubilejní 10. Slavnosti ŠSP. Fotogalerie

2.9.2010 Miminka budou!!
Od Janičky Dohnalové, majitelky Bianci Rainbow Star dorazila krásná zpráva. Byli na sonografickém vyšetření a Bianca s naším Čerynkem čeká v říjnu kupu miminek. Přejeme ať se narodí zdravá a krásná štěňátka a případní zájemci mohou již teď kontaktovat chovatelku na tel.732130785.

29.8.2010 MVP Mladá Boleslav
Této výstavy jsme se nezúčastnili, zato byla hojně zastoupena štěndama po Čerynkovi. Arko z Dolních Kounic - mezitřída V4, Art od Bílé vrby - otevřená V4, Kristof Queen Elsa - otevřená V1 CAC res.CACIB, Alexis Nebeská hvězda - mladých VD, Annie Nebeská hvězda - mladých VD, Amanda Elisima - mezitřída V. Všem majitelům i pejskům ze srdce blahopřejeme.

7.-21.8.2010 LVT Heroltice
Prožili jsme naprosto skvělých 14 dní na výcvikovém táboře plném úžasných kamarádů. Zúčastnili jsme se celá rodinka včetně všech našich hafanů. Pro Didlinku to byla první velká akce v životě a zvládla ji bravurně, s naší Kristýnkou celý tábor pilně trénovala na výstavy a juniorhandling. Tímto moc děkuji Denisy Řehákové za její trpělivost. Zda výcvik přinese ovoce uvidíme na konci září v Brně na výstavě, kde se naše holky poprvé spolu předvedou. Tábora se zúčastnilo také jedno naše miminko - Basic Instinct alias Bery s paničkou, které tímto musím pochválit za naprosto úžasný výkon, výcvik, sehranost a krásný mimořádný vztah. Jinak proběhly samozřejmě tradiční táborové akce jako psí karneval, kde naše Didlina excelovala coby ježek v kleci, dětský karneval, štěk trek, květinový pes, zlatý kolibřík a samozřejmě miss šereda. Kamarádi, moc rádi jsme vás všechny viděli a už teď se těšíme na podzimní výcvikáč.

Krytí
Na začátku srpna přijela za naším Čerynkem další nevěsta. Bianca Rainbow Star je nádherná feňulka, která se s majitelkou Janičkou Dohnalovou věnuje canisterapii. Krytí proběhlo naprosto bezproblémově a my držíme palečky ať se narodí kupa miminek.

21.7.2010 Nové fotky naší smečky
Přinášíme malou fotogalerii našich hafanů řádících na zahradě. Prázdniny si u nás užíval také VŠSP Achileus Clarks Future, 5ti měsíční štěndo, které stále ještě čeká na svého nového páníčka. Fotogalerie ZDE

21.7.2010 Návštěva našich "Béček"
V sobotu jsme měli moc milou návštěvu. Přijel Basic Instinct, Bugs Bunny a Boombastic - 3 kluci z našeho vrhu B. Měli jsme se úžasně -popovídali si, byla grilovačka, bazén a hafani řádili jak černá ruka. Vyrostli z nich za ten půl rok pěkní obříci - mají kolem 40 kg a my moc děkujeme, že jste si našli chvilku a přijeli se ukázat. Fotečky ZDE

17.7.2010 Čery je podruhé dědeček!!
Dnes se Ally z Blanenského podhájí ( Čery x Betsy z Račího království ) narodila kupa krásných miminek. V chovatelské stanici Bern´s Hell mají 5 kluků a 3 holčičky. Případní zájemci kontaktujte prosím chovatele na tel. 731 967 360.


27.6.2010 Naše " Béčka"
Dnes naše miminka z vrhu "B" slaví půlroční narozeniny. Před půlrokem se váleli malí krtečkové u Ginušky v porodní bedně a dnes jsou to velcí hafani. Přejeme vám hlavně zdravíčko, spokojený psí život a páníčkům pevné nervy do začínající psí puberty.


20.6.2010 Závody Kostelec
Dnes se naše Kristýnka (8let) s Ginuškou zúčastnila závodů v nedalekém Kostelci. Holky si vedly naprosto skvěle, v poslušnosti - začátečnících získali krásné druhé místo ( soupeři byli všichni dospěláci) a v agility obsadily čtvrté místo. Asi nám doma roste další "kynolog" :-) Moc děkujeme Denise Řehákové za pozvání a za skvěle připravenou akci. Fotogalerie ZDE

19.6.2010 Nový přírůstek!!!
Naše smečka se opět rozrostla!! Ve čtvrtek jsme si z Prahy přivezli malou slečnu plemene Coton de Tuléar se jménem Octavia Klenot Toliary. Pravda, Berňák to není, ale naše holky mají konečně vysněného malého postelového hafana. Podomácku Didlinka se hned bez jakýchkoliv problémů seznámila s našima berňulema a vůbec jí nevadilo, že jsou asi 100x větší.


16.6.2010 Miminko v Bernice home
Dne 12.6. se v chovatelské stanici from Bernice home narodilo Aidě a Čerynkovi jedno miminko. Máme kluka jak buka s krásným jménem Davos Dale. Moc gratulujeme a přejeme prckovi ten nej život.

16.6.2010 Čery je dědečkem a bude jím i podruhé !!!
Dne 27.5. se v chovatelské stanici Záře démantů narodily Čerynkovy první vnoučátka. Brixie Black Tara ( Čery x Cleopatra Torádo Erben ) přivedla na svět 4 kluky a 5 holčiček. Posíláme obrovskou gratulaci a přejeme ty nej páníčky. Zájemci o psí mimčo kontaktujte prosím chovatelku na tel +420 605 211 397.


A v chovatelské stanici Bern´s Hell jsou také v očekávání. Mají potvrzenou březost u Ally z Blanenského podhájí ( Čery x Betsy z Račího království ). Také moc gratulujeme a přejeme kupu zdravých štěňátek.


16.6.2010 Nové webovky
Arny Elisima ( Čery x Dizzy z Krásné pastviny ) má nové webové stránky. Koukněte, jak nám mimčo krásně vyrostlo. www.zmilevskychlesu.wbs.cz

16.5.2010 Krajská výstava Zlín
Na krajskou výstavu u nás ve Zlíně se vypravil Aston Ev-an-or ( Čery x Andulka od Blatnické hory ) a vybojoval stupínek nejvyšší!! V1, vítěz třídy, KRAJSKÝ VÍTĚZ, 3.místo II.FCI skupiny, PES SYMPATIE . Obrovská gratulace!!!


13.5.2010 Klubová výstava
Minulý víkend jsme strávili v obležení kamarádů na klubovce v Rožnově pod Radhoštěm. Výstava se moc povedla, počasí přálo a výsledek naší Jaynky -ve třídě mladých krásná Výborná i všech Čerynkových mimin byl úžasný. Také se nám poprvé předvedla na výstavě dvě štěňátka z našeho vrhu "B" a byla včetně majitelů moc šikovná. Děkujeme za krásné předvedení.

 

PSI FENY
Basic Instinct from Christofland-štěňat-N4 Bittersweet from Christofland-štěňat-VN
Caesar from Bernice home-mladých-VD Cinderella from Bernice home-VD
Bedřich z Podolí-mladých-V Annie od Bílé vrby-mezitřída-VD
Art od Bílé vrby-mezitřída-V2 res.CAC Airin od Bílé vrby-mezitřída-VD
Kristof Queen Elsa-mezitřída-V4 Dora z Baldoufa-otevřená-VD
Argo z Dobročkovic-mezitřída-Dost. Dara z Baldoufa-otevřená-V2 res.CAC
Aston Ev-an-or-otevřená-VD  
Attila z Podolí-otevřená-V  
Cody z Baldoufa-otevřená-VD  
Cartouche Drábikův ranč-otevřená-V  13.5.2010 Aramis z Blanenského podhájí
Přišli nám fotečky Aramise ( Čery x Betsy z Račího království). Je z něj krásný velký hafan, se kterým páníčci cvičí obrany.


12.5.2010 Budou další mimina!!!
V chovatelské stanici from Bernice home čeká Aiduška štěňátka s naším Čerynkem. Sonografické vyšetření potvrdilo březost a my se můžeme těšit a držet palečky.


12.5.2010 Narozeniny
Naše Jaynka oslavila dne 12.4. své krásné první narozeniny. Konala se oslava se vším, co k ní patří včetně dárečků a dortu. Jaynko, hodně zdravíčka a dlouhý spokojený psí život.

21.4.2010 Volná štěňátka
Ještě krásného, volného kluka jak buka mají v ch.st. Ladycabern. Kdo má zájem o psího kamaráda, kontaktujte prosím chovatele na tel. 732189760, nebo 315720171.21.4.2010 Brixie Black Tara
U našich kamarádů v ch.st. Záře démantů budou mimiše!!!!! Dcera našeho Čerynka - Brixie bude poprvé maminkou!!!! Je to vůbec první holčička po našem Čerynkovi, která bude mít štěňátka, takže Čery bude děda!!! Moc, moc gratulujeme a přejeme kupu zdravých a krásných miminek.

21.4.2010 Austin z Dobročkovic
Krásnou fotku s majitelkou má Austin ( Čery x Meggie z Černovírských luk ) , a tak se musíme pochlubit.

20.4.2010 Blackberry from Christofland
Přišly nám nové fotky naší holčičky Blackberry (Becky) Je nádherná, moc děkujeme!! ZDE

11.4.2010 NVP Ostrava
Na národní výstavu psů v Ostravě jsme vzali jen našeho benjamínka - Jaynku. Ve třídě mladých byla velmi silná konkurence 20ti fen, ale my jsme hrdě nastoupili a.......zvítězili!!!!!!!!!! Od pana rozhodčího Matyáše jsme dostali známku Výborná 1 CAJC a ještě titul Nejlepší mladý BSP. Máme oooooobrovskou radost.
Přikládáme ještě jednu fotogalerii od Karin, které tímto moc děkujeme za krásné fotky. ZDE

10.4.2010 Krytí
Dnes nám přijela Čerynkova "stará" známost - Aida from Bernice home. Z minulého spojení se narodila překrásná štěňátka, takže se majitelé rozhodli krytí zopakovat. Vše proběhlo na jedničku a my držíme palečky, aby se narodila kupa zdravých a krásných mimísků.

9.4.2010 Štěňátko
V chovatelské stanici z Dolních Kounic mají ještě volného jednoho úžasného pejska.


7.4.2010 Nové fotky našich mimišů
V sekci štěňata v tabulce naleznete nové fotky našich Béček. Jen samou radost nám miminka dělají, páníčci chválí jak jsou poslušní a někteří už chodí i na cvičák do školek pro štěňátka. S některými se dokonce potkáme i na klubové výstavě, na kterou se moc těšíme.

1.-5.4.2010 Jarní výcvikáč Heroltice
Strávili jsme pár skvělých dní s našimi kamarády na prodlouženém víkendu v Herolticích. Počasíčko vyšlo suprovně, jídlo bylo jako vždy bezkonkurenční a program nabitý. Přinášíme pár fotogalerií: Naše Kristýnka a výcvik agility, moje úžasné družstvo AMY, momentky ze života tábora a Arny. Tábora se zúčastnilo i naše štěňátko Bugs Bunny ( po domácku Arny) a byl naprosto fantastický. Moc děkuji jeho páníčkům za veškerou jejich péči.

22.3.2010 Jarní bonitace
Tak a máme zbonitovaných dalších 9 Čerynkových miminek. Jsou to : Bond Black Tara 425 APS 35 AOneg, Aston Ev-an-or 435 AB 5p5 AO, Art od Bílé vrby 525 ANSVZ 5p5 BO, Airin od Bílé vrby 435 AJZ 4p5 AO, Annie od Bílé vrby 535 A 54 AO, Kristof Queen Elsa 435 AHS 4p5 AOneg, Dara z Baldoufa 545 ALXZ 4p5 AO, Dora z Baldoufa 535 AL 3r5O, Akim ze Křtinského kopce 545 AISV 45 Ao. Páníkům moooc gratulujeme a miminka: HURÁ DO CHOVU!

18.3.2010 Další miminka!!!!
V chov.st. Ladycabern se Citušce a našemu Čerynkovi narodili mimiše. Máme dva klučíky a dvě sladké princezny. Mamina vše zvládla na jedničku, i když to byli obříci. Kdo má zájem o psího kamaráda, může kontaktovat chovatelku na tel. 732189760.


17.3.2010 Další nášup foteček
Nové fotečky naší Blackberry a Bodyguarda naleznete ZDE

12.3.2010 Nové fotečky
Přišly nám nové fotečky od majitelů našeho chlapečka. Basic Instinct po domácku Berýsek dělá prý jen samou radost a zvládá už i základní povely. Je to šikulka. Fotky ZDE

12.3.2010 Bugs Bunny
Dnes nám odjel do nového domova náš poslední mimísek. Majitelé si pro něj přijeli až od Humpolce a Bugsíkovi se moooc líbili. Přejeme ti krásný a dlouhý psí život.....

9.3.2010 Pozdravy z nových domovů
Do sekce štěňata jsme do tabulky vložili ke každému štěňátku novou fotogalerii, kde budeme postupně přidávat fotečky od nových majitelů. První fotky z nového domova máme od Bodyguarda a Bittersweet. Moc děkujeme jejich páníčkům.

6.3.2010 Rozloučení s Beruškou
Dnes si pro naši holčičku Blackberry přijeli její noví páníčci a my jí přejeme do života jen to nej. Doma už nám na mazlení zůstal jen Bugsík a i pro něj už si přijedou páníci v pátek a nám bude po všech mimískách móc smutno.

3.3.2010 Loučení
V sekci Šteňata jsou vloženy portréty štěníků a poslední společná fotečka. Uteklo to jako voda a máme tady rozloučení s našima "Béčkama". Úžasné páníky jsme jim už vybrali a teď jen popřát dlouhý a spokojený psí život. Tak ahojky dětičky naše.....Blackberry a Bugs Bunny si doma ještě chviličku pobudou, jejich noví páníci si berou psí mateřskou dovolenou až příští týden :-)


1.3.2010 Čerynek je opět taťkou!!!
Dne 23.2. porodila Amika z Kněžských hájů, chov.st. z Dolních Kounic 8 nádherných štěňátek. Náš Čeryn je hrdým taťkou 3 holčiček a 5 klučíků.


26.2.2010 Nové fotečky
Doplnili jsme aktuální váhy a nové fotečky štěníků v osmi týdnech.

21.2.2010 Athletic Star from Christofland
Dnes za námi přijel na návštěvu náš roční Atýsek - štěňátko z našeho prvního vrhu. Náležitě zkontroloval všechny bratříčky a sestřičky z vrhu "B" a pak ho stejně nejvíc zajímaly naše holky Jaynka a Ginuška. Na zahradě si s nimi úžasně zařádil. Fotogalerie ZDE.

17.2.2010 7 týdnů
Přidali jsme nové váhy a fotky miminek na 7 týdnech.

12.2.2010 Potvrzené sono
Dnes jsme se dozvěděli krásnou zprávu od majitelů Citušky Slunný dvůr. Byli na sonografickém vyšetření a v bříšku našli miminka, takže náš Čerynek bude opět taťkou!!! Držíme palečky, aby všechno dobře zvládli a narodila se kupa zdravých a krásných miminek. Kdo má zájem o psího kamaráda, může už nyní kontaktovat majitele LADYCA BERN.

10.2.2010 Štěňátka
Doplnili jsme nové váhy a fotky našich "malých" obříků. V sekci Štěňata také najdete další společnou fotku na 6ti týdnech a kdo už štěňátka měl, ví co je to za fušku udržet tu bandu vteřinu na jednom místě :-)

9.2.2010 Bond Black Tara
Obdrželi jsme úžasnou zprávu od majitelů Bondíka ( Cleopatra Tornádo Erben x Christof Top-Berner ), byli na rentgeny a výsledky jsou bomba!!! DLK 0/0, DKK 0/0 a OCD negativní!!!! Také se věnují výcviku a tady se jim daří na jedničku, složeny zkoušky ZOP,ZZO a BH. Moc, moc gratulujeme. Fotečky ZDE

5.2.2010 Další fotečky
Přidali jsme ještě jednu fotogalerii našich mimísků při sněžných radovánkách s naší Jaynkou. ZDE

3.2.2010 Volná štěňátka
Ještě jedna standartní holčička - Blackberry a standartní chlapeček - Bugs Bunny čekají na svůj nový domov. Pokud máte zájem o nového kamaráda, prosím kontaktujte nás na tel. 608 102535.

 


2.2.2010 5ti týdenní piraně
Štěňátkům už byla porodní bedna malá, a tak nafasovaly nové hřiště. Náležitě důkladně to všechno prozkoumaly, očichaly a počůraly, čímž daly jasně najevo, že nové území berou na vědomí. Taky včera podruhé dostaly tu odpornou věc, kterou mi nazýváme odčervení a byly zváženi. Nové fotky v sekci Šteňata.

26.1.2010 Vrh "B" slaví 1 měsíc
Už z nich nejsou jen malí spící krtečci, ale banda řvoucích, dovádějících, běhajících, šplhajících, kousajících, uštěkaných, od kaše upatlaných pokakánků. A že jim máma už nestačí, to je jasné, takže dostali na hraní naše holky a tetu Jaynku. Více v sekci Štěňata.

25.1.2010 Amika bude mít štěňátka!!
Dnes nám přišla úžasná novinka. Amika z Kněžských hájů byla na sonu a čeká s naším Čerynkem kupu miminek. Chov.st. z Dolních Kounic bere již nyní záznamy na štěnísky z tohoto spojení.

20.1.2010 Třítýdenní kuličky
Přidali jsme váhy našich dětiček ve věku 3 týdnů a nové fotky do sekce Štěňata. Štěňátka už si spolu začínají hrát a lumpačit, narostly jim pěkně ostré zoubky, což pociťuje hlavně mamina a bedna jim začíná být malá. Taky jsme zařadili do jídelníčku kašičku, se kterou se statečně poprali a zjistili, že se to dá jíst a ne se v tom jen patlat. Sice víc kaše napoprvé skončilo všude okolo, ale do bříška se taky něco dostalo :-)


12.1.2010 Štěňátka mají 14 dnů
V sekci ŠTĚŇATA najdete nové fotečky a váhy našich 14-ti denních miminek.


12.1.2010 Cinderella from Bernice home
Holčička po našem Čerynkovi a Aidě from Bernice home má udělané nové webové stránky. ZDE

11.1.2010 Krytí
Dnes k nám přijeli naši milí přátelé na krytí s Citou ze Slunného dvora, chov.st. Ladycabern. Cituška se Čerynkovi moc líbila a my držíme palečky, ať se za měsíc na sonu objeví miminka.

10.1.2010 Arko
Tak takhle krásně nám vyrostl Arko z Dolních Kounic. Syn našeho Čerynka a Amiky z Kněžských hájů.


10.1.2010 Ginuška má narozeniny!!!
Dnes oslavila naše holčička třetí narozeniny a my jí přejeme jen samé zdravíčko a dlouhý spokojený psí život.


9.1.2010 Další fotky
Doplnili jsme další fotogalerii štěňátek nazvanou večerní očista. Štěňátka se seznámila s novou "tetou" Jaynkou, která pomáhá Ginušce ze všech sil. Hlavně s čistěním miminek a masírováním bříšek. Ginuška je úžasná mamča, pustí si Jaynku až k bedně, dovnitř sice ještě ne, ale kdyby ji tam pustila, Jayna se samou láskou a něžností snad rozkojí. Taky mimča dostala nová jména, více v sekci štěňata.

7.1.2009
S bolestí v srdíčku vám přinášíme smutnou zprávu. Dnes jsme bohužel přišli o pejsánka s hnědou mašličkou. Nedalo se již nic dělat a pevně věřím, že je mu za duhovým mostem dobře.

6.1.2010 Nové fotky štěníků
V sekci Štěňata naleznete nové fotečky 7denních miminek.

5.1.2010 Miminka
Štěníci rostou jako z vody, už začínají pomalu rozlepovat očička a stavět se na všechny čtyři, i když hlavička je pořád ještě strašně těžká. Přidali jme aktuální váhy na 1 týdnu života a fotečky dodáme co nejdříve. Více v sekci Štěňata.


AKTUALITY 2009, 2008, 2007